DatumPlánSkutečDatumPlánSkutečDatumPlánSkutečDatumPlánSkuteč
1.4.117117 cm20.5.113cm15.7.
109
cm9.9.105cm
15.4.116114 cm3.6.112cm29.7.
108
cm23.9.104cm
29.4.
115115 cm17.6.111cm12.8.
107
cm7.10.
103
cm
6.5.
114113 cm1.7.110cm26.8.
106
cm21.10.102cm

Jak jde život

Důležité oznámení

19. dubna 2011 v 12:14
Dneska má narozeniny Waneska, taková ta naše milá "šmíračka", co nám krásně komentuje na blogy. Všechno nejlepší :-)

Mám potřebu něco napsat :-)

17. března 2011 v 15:00
Ahojte všechny. Děkuju Vám, že jste na mě nezapomněly a nezanevřely. Mám velkou potřebu něco napsat. Diplomka se blíží ke konci (doufám,že zdárnému konci). Už mi chybí nějakých 9 stránek, tak to doufám do neděle sfouknu. V Praze je jaro v plné proudu a s ním i Matěská. Zrovna dneska jsem vzpomínala na loňskou Matějskou, byla jsem tam s Opičkou, štíhlá jak laňka, tělo pevný od cvičení a naprosto šťastná. No, dneska jsem jen štastná :-( Minulý týden jsem se Vážila a mám děsně moc kilo...už se těším až se sem zas vrátím a začnu zase žít svůj fitnes život. Nemůžu se dočkat. Hroch mi dokonce slíbil, že se mnou pujde na Crossfit, ale tam se můžu jít ukázat až budu mít zas fyzičku a o mnoho kil méně. No nicméně mám takový skleslý pocit, docela mě to psaní ničí, už abych to měla z krku. Bez cvičení je můj život takový prázdný, jako by neměl smysl. Všechno mě bolí z toho, že necvičím, záda mi lupou, celý tělo zkrácený...Omlouvám se všem, že se moc neúčastním blogového života Vás ostatních, já se vrátím a budu zas žirafka jak má být. Děkuju za přízeň holky moje.

Cuketová polévka

5. prosince 2010 v 13:05
Tak konečně Vám sem hodím recept na tu polévku - upozrňuji předem, že je moc dobrá a velmi dietní - prostě ideální. Navíc se vyrábí z potravin, které jsou levné a vesměs pořád doma.

Dokážu to ještě?

1. prosince 2010 v 19:10
Tak jsem tu zpátky. Zjistitla jsem totiž, že se mi stala hrozná věc a ta věc je, že mě přepadla lenost. Nesnáším to, jak měsíc necvičím, tak se k tomu ne a ne dokopat. Jak jednou zas začnu je to OK, ale ten první týden dva, to jsou muka.

Teď právě jsem měla být na tae bu, ale já radši zůstala v práci abych dodělala resty. No, nepíšu to, aby se mi dostalo útěchy, že chodím do práce a píšu diplomku, tak prostě nemůžu i cvičit a zdravě jíst. Já si totiž myslím, že to jde.

Myslíte, že to dokážu? Já si nejsem opravdu vůbec jistá, ale chci to zkusit. Chci to dokázat a mít zas vidět svaly. Navíc se všude sype sníh a já se asi nenarvu ani do lyžařských kalhot.

Hlavní věcí je, že chci dokázat Hrochovi, že to prostě dám. Že budu zas pěkná a ještě k tomu inženýrka a taky to chci dokázat sobě.  Držte mi tu palce. A jestli tohle není jen výkřik do tmy, tak se tu na mě můžete těšit zas denně.

Pac a pusu vaše já

Trošku zimy

29. listopadu 2010 v 9:13

Ahoj holky, tak už mám 20 stránek ty diplomky  a taky asi 20 kilo nadváhy  nicméně jsem živá a zdravá a to je dobrý ne?

Po týdnu

8. listopadu 2010 v 18:25

Ahoj všechny skvělé hubnoucí a sportující blogerky. Trošku učení hotovo, dneska se mi fakt nechce začínat nový věci, pracovat mě taky už dneska nikdo nedonutí, tak než mi začne cvíčo, něco Vám zas napíšu. O svátečním víkendu jsem byla s holkama (opičkou a ještě dvěma kamarádkama) na výletě v Budapešti.

Bylo to tam supr. Počasí vyšlo a Budapešť je moc krásný město. Samozřejmě jsme nevynechaly ani pověstné lázně a pěkně si lebedily v termálních vodách. Ochutnala jsem i guláš

Učení mě jinak pěkně vyčerpává, navíc pořád nemůžu přestat jíst ty zatracený sladkosti. Ale jednou to určitě přijde. Snad.

Cvičení jsem omezila na weights 2x týdně, na udržování to stačí Hroch se mi samozřejmě pošklebuje, když jím už dvacátou sušenku toho dne, ale ty ruce mi to do tý pusy snad strkaj samy. Příjem ostatního jídla tak nějak udržuji na zdravý bázi.

Občas, když mi čas dovolí se chodím mrknout i  na to co se u Vás děje nového. Až budu mít aspoň 20 stránek ty zatracený diplomky, tak se Vám zas ozvu :-)
budapest

Zprávy z žirafátkova

27. října 2010 v 9:10
Holky, sport je sice můj život, ale z tohohle pohled skoro nežiju.

Hodně se teď učím a pracuju, dost nuda no, Musím ale tu školu dodělat, takže se uvidíme někdy, někde. Budu tlustá a plná odhodlání znovu sportovat a štíhlet.

Zatím na mě nezapomeňte.

Bike weekend

12. října 2010 v 18:15
Tak tentokrát už asi opravdu poslední pro letošek - ráno mrzne a přes den už to s teplotami není vůbec slavné. Víkend jsem strávila celý na kole. V sobotu jsem byla v Jizerkách a Krkonoších (70km) a v neděli v Českém ráji. Bylo to holky uplně supr, počásko skvělý, trasa taky a tělo mě taky podrželo a nenechalo mě ztrapnit se nízkou fyzičkou před kolegama (3  chlapy) se kterýma jsem na kolech brázdila lesní i asfaltové cesty.

Bolestný návrat do práce

29. září 2010 v 10:34
Pro všechny, kdo po prodlouženém víkendu trpí v práci jako já - jedna fotka  - ŽENA A ČINKY.

Pondělní dovolená

27. září 2010 v 13:20
Ahoj holky, včera jsem Vám chtěla napsat, ale bohužel má Hroch děsně rozbitej počítač, tak píšu až dneska. Děkuji za pěkné komentáře všem a na Vaše přání odhaluji tajemství polohy na první fotce.

Sobota po pařbě :-D

25. září 2010 v 13:30
Ahoj holky, včera jsem byla slavit narozeniny kamarádky. No, pěkně mě bolí hlava, ale spíš než alkohol podezřívám zablokovaný krk ze čtvrtečního spinningu.
Jo ve čtvrtek jsem nakonec na weights nešla - šla jsem domů spát a večer si dala trénink s hrochem. Mám zas nějakou zásobu fotek :-)

První podzimní

23. září 2010 v 13:33
Ahoj holky, tak na spinning jsem nakonec vstala. Teda bylo to fakt náročný ráno. První spinning po létě je vždycky hroznej - člověk je zvyklej na svoje kolo a svůj styl jízdy a najednou na Vás někdo křičí jak máte jet rychle a v jaké poloze. Naštestí dnešní hodina byla hodně nenáročná, tak jsem si to užila a zajela všechno.

Tak jsem tu

22. září 2010 v 18:09
A víte proč? Stýská se mi po Vás. Nějak jsem si zvykla psát všechno, co mě napadne a co dělám i sem a teď si připadám taková osamocená. Daří se mi zatím docela pěkně. O víkendu jsem byla na supr výletě - viz ty fotky. Sama chodila po horách asi 5 hodin a pěkně jsem si užívala svojí vlastní společnosti.

V pondělí jsem byla cvičit - ještě dneska cítím ruce :-) jo a taky jsem byla zas běhat. Mám spoustu elánu do dalšího sportování. Váha pořád leží ve skříni a metr neznámo kde.
Včera jsem se dost opila, ale i když jsem teď taková otrávená (asi tím alkoholem) stejně pujdu cvičit a pěkně si to užiju - špíček nešpíček, pohyb dělá dobrou náladu a udržuje tělíčko v chodu.

Jestli Vás zajímá jak jím, tak vlastně pořád stejně, sem tam čokoláda, ale jinak zdravý papání - protože mě to vždycky chutnalo a asi i chutnat  bude. Potřebovala jsem jen potřebu zhubnout vyměnit za chuť sportovat - jen tak, prostě se hýbat a pěkně si žít.

Moje snaha poslouchat potřeby těla je teď přehlušena četností lidí v okolí a v práci, ale snad se k tomu dopracuju a zavedu tichou rozmluvu s žirafím tělíčkem na denní bázi. Nemám žádný plány čeho chci kdy dosáhnout, snad mě to ochrání od toho nezdravýho  a hlavně zbytečnýho stresu.

Na ráno mám rezervaci na spinning, tak mi držte palce ať vstanu :-)

TENHLE BLOG POŘÁD ŽIJE - POŘÁD TO PLATÍ SPORT IS MY PASSION.

Čistím si hlavu

20. září 2010 v 11:19
u nás doma na horách.

Už mě to štve

17. září 2010 v 8:01
Pořád mylsím na to jak zhubnout, na nic jinýho se nesoustředím, ale to přeci nejsem já, veselá žirafka. Už mě to štve. Váhu zahazuju do kouta, centimetrem budu měřit leda sukně při šití. Takhle se nedá žít. Včera jsem si místo cvíča vybrala večer strávený s miláčkem a že si zacvičím Zuzku, pak se mi cvičit nechtělo a uplně na mě padla deprese, že jsem nemožná, když necvičím a že cvičit musím.

Prd, nic nemusím. Prostě na  všechno tohle blbý přemýšlení kašlu. Od začátku léta se snažím zhubnout - takže mám nějaký 4kg nahoře, 3cm na obvodu a hlavně bordel v hlavě a histerický scény na denním pořádku. Tak takhle ne. Budu sem psát jídelníčky, možná i  cvíčo, ale už to nebudu řešít. Chci být přeci normální veselá holka a né fňukající monstrum, co se cpe potají čokoládou a před hrochem fňuká, že je tlustý.

Možná se teď na blogu i na chvíli neobjevím. Tohle není zdravý

Zase na začátek

5. září 2010 v 13:09
Ahoj slečny. Určitě jste si všimly, že poslední dobou pořád něco vymýšlím, přemýšlím, challenguju, ale skutek utek. Rodí se ve mě hrůzná myšlenka, začínám vidět pravdu:

V poKlusu

2. září 2010 v 18:19
Asi jsem se zbláznila, poslouchám Tomáše Kluse, pořád a v kuse. Má takový veselý písničky ale i  smysluplný texty. Jo a Hroch ho nemá rád :-D

Krásky sportu

26. srpna 2010 v 11:15
Čtvrteční pokochání krásami sportu. Včera jsem viděla Báru Čermákovou na Ronnie - taky ji má dneska Elissh na stránkách a tak mě napadlo, že se mi asi víc než všechny fitnesky dohromady líbí holky, které svoje tělo používají ke sportu (jinému než posilování), tak jsem jich Vám sem pár dala. Jsou to většinou skokany - výškařky nebo beach volejbalistky, které vypadají jak kdyby si odskočily z mola :-) a poslední je moje oblíbená trenérka Nicole. Ta taky vypadá skvěle.

Úterní úvaha

24. srpna 2010 v 18:29
Život je krásnej. Koukala jsem na blogy holek, které nemám v přátelích a řikám si, proč mě asi nečtou? No, možná proto, že si poslední dobou pořád na něco stěžuju, a tak jsem Vám všem chtěla říct, že jsem spokojená a mám ráda každou chvíli co žiju. A taky Vám dám střípky mého štěstí ochutnat aspoň ve fotografiích.

Den 4, týden 28

22. července 2010 v 12:26
Tak je to téměř týden od mého běhacího článku. Moc se Vám omlouvám, že Vás takhle zanedbávám. Vůbec nemám sílu psát nějaký dlouhý články. V práci je vedro, celý den jsem unavená a motám se jak moucha na jaře. A když jdu cvičit, přijdu domů tak mrtvá, že se už nedonutím ani zapnout počítač.

Ale dneska jsem se rozhodla, že už Vás dýl zanedbávat nemůžu a napíšu, co je nového.


Bude to trošku delší, tak mě snad neukamenujete

Cyklo dovolená - stezka Odra-Nisa

14. července 2010 v 17:39
Tak slečny, tady je slíbený report z dovolené na kolech. Celá trasa k najití tady v našem podání 740 km, 6 dní, asi 40 hodin čistého času v sedle.

Recept na "fit" Míšu

14. července 2010 v 16:10
Tak holky jak jsem psala bez klimatizace je život těžký a po nanukách se přibírá - udělala jsem si tedy zdravější variantu Míša nanuku.

1 netučný tvaroh
1 zakysaná smetana (našla jsem s 12% tuku)
stévie podle chuti.

můžete to posypa nastrouhanou vysokoprocentní čokoládou. A dát zamrazit.

Mě osobně to moc chutná. Osvěžuje to, má hodně bílkovin a tuku asi jako jogurt. Když jsem byla malá žirafka dělala nám je maminka z tučného tvarohu a lila směs do krabiček na vajíčka se zapíchnutou špejlí. Já jsem si udělala mističku a musím ho lámat (dala jsem tam trošku víc ve vodě rozpuštěné stevie a hodně to zledovalo), takže v nějakých malých kelímcích od jogurtu by mohl být lepší. Originálně se tam dává i vanilkový cukr a na polevu

Přeji dobrou chuť

Tak já jedu

10. června 2010 v 20:47
Tak se tu mějte pěkně holky, balím a jedu, ještě si dám rychlo cvíčo dle zuzky, sprchu a valím na vlak.
Dneska jsem nestíhala psát jídlo - no taky to stálo za to.

jedu
Do společného hubnutí tedy až po dovče. Snad mě tam fakt neukradnou. Sportu zdar

Slečny....na slovíčko

9. června 2010 v 18:15
Mám toho dnes na srdci hodně. Takže jestli to fakt chcete číst, uvařte si kafe nebo čaj a pohodlně si sedněte. Přeci jen blog je deníček, vyleju si tady svoje pocity. Snad se to nikoho nedotkne

Průzkum

3. června 2010 v 15:40
Ahoj milí návštěvníci, kteří sem chodíte, zabloudíte a nebo omylem kliknete. Budu Vám s láskou říkat šmíráčci

Mohli byste se prosím k tomuto článku ozvat? Dělám jen takový průzkum, kolik lidí mě čte a nekomentuje. Jestli bude 0 komentářů, tak jsem asi šmírácky nezajímavá.

Ale nevím jestli mě to bude těšit nebo ne

DĚKUJI
 
 

Reklama