DatumPlánSkutečDatumPlánSkutečDatumPlánSkutečDatumPlánSkuteč
1.4.117117 cm20.5.113cm15.7.
109
cm9.9.105cm
15.4.116114 cm3.6.112cm29.7.
108
cm23.9.104cm
29.4.
115115 cm17.6.111cm12.8.
107
cm7.10.
103
cm
6.5.
114113 cm1.7.110cm26.8.
106
cm21.10.102cm

Hami mňam

3 týdny a 6 dní

2. února 2011 v 17:15
Holky, včera byl spinning supr, dneska snad vyjde to běhání. Pořád mě štve, že ač cvičím nejím nějak extra hrozně (no jo, až na ty čokoládky), tak nehubnu. Musím tu aerobku fakt zvýšit. Diplomku jsem ani neotevřela, to bude teda maso.

Ráno jsem necvičila, páč mě bolela hlava jak střep hnedka od probuzení, snad mě to zas nechytne před běháním. Pujdu vyzkoušet posilovnu v práci. Nemůžu teď vůbec chodit do fitka - budu kupovat novej notebook, takže je na čase utáhnout opasek.

Nemám nějak žádný závratný novinky ani radosti ze života, tak to bude pro dnešek všechno.
Jo vlastně jednu novinku mám - našla jsem nový timer - dá se stáhnout do mobilu, takže jsem maximálně šťastná, protože můžu cvičit i bez kompu - juch. Tady je odkaz

1 měsíc

1. února 2011 v 10:14
Ahoj holky, vidíte ten nadpis? Člověk by řekl, že mi hoří koudel u zadku. A já tedy horečně přemýšlím, jak se zbavit špíčku.

2x týdne spinning, (dneska jdu a taky ve čtvrtek) no a 2x týdně hodina běhu na pásu to by mohlo zabrat. V Zuzka cvíču budu pokračovat, i když dneska ráno jsem se nevyhrabala z pelíšku dost brzo a workout na mě bude čekat po spinningu. Ale moc se na něj těším. Konečně zas nebudu sahat do svého archivu, ale dám si nějakou novou věc.

Pro zvědavé slečny, v Olomouci jsem byla všeho všudy asi 2 hodiny, jinak jsem celý den trávila ve firmě někde na konci světa a tam bylo moc super. Dokonce nás vzali na oběd, tak jsem si dala lososa s fazolkama - to já moc ráda.

Včera byl taky Hroch nějakej strašně milej, pořád mi říkal jak mi to sluší a jak jsem krásná, tak mám zas pěkný sebevědomí :-) není nad to líbit se vlastnímu muži.
Jinak mě dneska pěkně bolí prsní svaly z kliků a záda ze shybů - jo tělo ví, že maká a tak to má být.

1 měsíc a 1 den

31. ledna 2011 v 11:44

Krásné pondělí Vám přeji mé věrné blogerky. Omlouvám se za odmlku, ale ve čtvrtek jsem byla celý den na služebce a v pátek nebyl vůbec čas. O víkendu zas přístup ke kompu, tak jsem tu až dneska.

Doufám, že jste si užily slunečný víkend. My jsme byli s Hrochem na lyžích - supr supr  to bylo
Hodím Vám sem nějaké krásné fotografie.

V neděli jsem si zacvičila a dneska taky, zítra se těším na spinning a jinak se nic moc nového neděje.V práci nám nefunguje systém, takže máme takový líný dopoledne. Nemůžeme pracovat a hrabeme se tudíž v papírech.

Po práci snad konečně začnu pracovat na diplomce, chci ji sfouknout do půlky února tak mám co dělat.

1 měsíc a 6 dní

26. ledna 2011 v 9:43
Ahoj holky, včera jsem pro Vás měla krásný článek, bohužel se blog rozhodl ho smazat a neuložit, takže jste o něj přišly. Sílu psát to znova jsem už neměla. Ještě jsem včera cítila naplno účinky nemoci. Bléééé.

Dneska už jsem myslím docela zdravá i jídlo by mohlo vyjít pěkně. Když jsem nemocná moc tomu jídlu nevěnuju pozornost - a tak jsem třeba svojí "nepozorností" sežrala o víkendu půl studentský pečeti.

Cvičení se taky nekonalo (vlastně jen lehce v neděli)  , ale dneska už se na to nemilosrdně vrhnu.
A co je nového? Masáž byla supr, infra sauna potom taky, jen si myslim, že tý mojí nemoci moc nepomohla, teda vlastně nemoci pomohla, ale uzdravení ne

Tak přeji krásnou středu holky, jo a abych nezapomněla, zítra jedu na služebku někam do Olomouce, tak kdyby mě chtěl někdo třeba potkat :-)

1 měsíc, 1 týden a 2 dny

23. ledna 2011 v 12:24
Tak je neděle, ale já teda nehodlám dneska nic nedělat. Včera jsem totiž měla opravdu prasácký den. Jedla jsem asi tak za 2 žirafky a vůbec jsem necvičila. Něco na mě děvčátka leze, bolí mě v krku a taky na ledvinách. Vůbec to není žádná legrace.

Zítra mám ještě dovolenou a jdeme s mamkou na masáž, do sauny a možná pujdu i ke kadeřnici, prostě takový dámský den. Zajdem možná i na nákupy nebo jen tak na oběd. Docela se těším. Na dnešek nemám v plánu nic a to mě možná trošku štve, protože mi to přijde jako mrhání časem. Venku je spousta sněhu a mrzne, možná bych mohla aspoň vytáhnout brusle :-)

1 měsíc, 1 týden a 4 dny

21. ledna 2011 v 11:39
Včerejší kafe s blogerkama bylo supr, sice mě želví latté moc nenadchlo - bylo na mě mooooc sladký, ale  o to víc se mi líbil pokec se slečnama. Ono prostě když má člověk o čem mluvit a má společné zájmy, tak je fuk, jestli je z Brna nebo třeba z Osla

Po kafi jsem byla ještě nakupovat - mám nové šaty a kalhoty. Ať žijí slevy.

No a pak jsem byla na dalším kafi s Opičkou - ať žije kofein.
Ráno jsem pak nemohla vůbec vstát - protože jsem díky kofeinu usnula až v jednu, takže dnešní cvíčo odsouvám na odpoledne.A holky víte co? Je pááááátéééééééééék

1 měsíc, 1 týden a 5 dní

20. ledna 2011 v 14:00
Tak dneska....dneska to vypukne.

Ráno jsem si dala svůj oblíbený workout.

1 měsíc, 1 týden a 6 dní

19. ledna 2011 v 11:12
Přeji pěknou středu. Já už mám odcvičíno - teda ráno mě to málem zabilo, ale není nad dobrý pocit, že? Včerejší spinning byl bezkonkureční, opravdu jsem měla namožený celý tělo, vůbec se mi nechtělo, ale cvičitelka (moje oblíbená) měla tak supr hudbu a celý to prostředí, že jsem jela všechny kopce naplno a uplně se zničila. Krása.

Plány na odpoledne ještě žádné nemám, tak bych mohla konečně udělat něco s tou diplomkou. No a nebo bychom mohli jít s Hrochem do Muzea

Kolegyně dneska drží úplňkový půst, ale já jim to trošku kazím.

1 měsíc a 2 týdny

18. ledna 2011 v 10:50
Dobré dopoledne přeji. Jak se dneska máte? Tady svítí sluníčko, tak je mi veselo. Náladu mi trošičku kazí fakt, že se mi špatně chodí, teda špatně se mi chodí, sedá, vstává, chodí ze schodů, do schodů - ano bolí mě prdel a to prosím ještě z neděle.

Včera jsem tedy byla na sebe hodná a dala jsem si "jen" shyby s dopomocí a žádný cviky na na nohy a zadek a dneska ráno jakbysmet (píše se to vůbec dohoromady?) Ráno mě Hroch obdivoval, že vstávám dřív a cvičím - říkám mu: když něco opravdu chceš, musíš pro to něco obětovat a já....já se chci fakt nasnídat ano, velké motivační cíle a sen o krásném těle mě z postele nevytáhnou, ale rozdíl snídaně složené z listí a ovoce, a nebo skvělou sladkou rýží :-)

Po práci jdu na spinning a pak hajdy učit se. Diplomka mě už zase straši i ve spaní.

1 měsíc, 2 týdny a den

17. ledna 2011 v 11:25
Tak po víkendu zase v práci. Ráno jsem zkusmo hupla na váhu a mám za o kilo míň no, koho by to netěšilo.

Včera jsem se v bazénu pěkně vyráchala, vypařila, zaplavala.... pak jsme byli na návštěvě u tatínka a bylo to taky supr. I cvičení jsem stihla, nakonec jsem si teda dala jinej wokrout a ten vstávací si nechám na odpoledne.
Ráno se mi vůbec nechtělo vstávat. Byla hrozná tma a bolelo mě celý tělo...ale nakonec jsem se z toho pelechu vykopala, ovšem o raním cvíču nemohla být řeč , snad zítra no.

Teď už je zas krásný počasí a náladu mám dobrou :-) kolegyně se vrátila z dovolené, tak je i v práci klidněji.

1 měsíc, 2 týdny a 2 dny

16. ledna 2011 v 11:17
Krásnou neděli přeji. Škoda, že jsou ty víkendy tak krátký a už se zas musí do práce, co? Dneska se moje neděle ve stylu nicnedělání neponese.

Včera jsem s tou diplomkou vůbec nehnula, tak se na ní chystám dneska, taky máme v plánu bazén s Hrochem, navštívit mého milovaného otce, nějaký to cvíčo a odjezd do Prahy.
Včera jsem si pěkně zacvičila, uplně mě z toho bolí svaly, který mě snad ještě nikdy nebolely  a to jsem si myslela, že už mě bolely všechny :-)

Tak užívejte víkend ženy.

1 měsíc, 2 týdny a 3 dny

15. ledna 2011 v 9:59
Tak včera jsem přišla dom a měla jsem uvařeno od Hrocha. Takhle to dámy dopadne, když se furt nemůžete dokopat k vaření :-D

Dneska mám v plánu psát diplomku, tak mi držte palce, odpoledne bychom mohli třeba něco podniknout, ale nic mě nenapadá v tomhle deštivém počasí, však já něco vymyslím. Tak se mějte krásně.

1 měsíc, 2 týdny a 4 dny

14. ledna 2011 v 9:27
Včera jsem zas nevařila - jsem teda hospodyňka na nic, to Vám povim. Navíc jsem měla děsně blbou náladu - už ji mám asi 3. den a víte na co jsem přišla? Není to deprese, ani smutek, ani ten notebook mě zas tak děsně netrápí. Holky, já mám prostě hlad

Tak jsem si ke koukání na Avatara vzala naprosto nedietně míchaný vajíčka a chleba s tvarohovou pomazánkou a sýrem. Hned se mi zlepšila nálada. Prostě Zuzky dieta není uplně jednoduchá.

Taky jsem doma včera pobíhala ve spodním prádle a ptám se Hrocha: Hubnu? a Hroch prej že hubnu a podle něj nějak moc rychle. Tak já už asi hlady fakt nevidim, protože mi přijde, že se to skoro nejhejbe

No, nechme to teda Hrochovi.
Ráno jsem byla na spinningu a musela jsem odejít asi po 30 minutách - taková nuda, taková blbá muzika, to jsem mohla jet doma na rotopedu (kdybych teda nějakej měla). No prostě jsem utekla a v šatně jsem si dala Zuzky wokrout a bylo mi líp po práci snad konečně uvařím a taky budu dohánět odfláknutý workouty z týdne. Ano, jsem maniak.

1 měsíc, 2 týdny a 5 dní

13. ledna 2011 v 10:27
Ahoj holky, tak notebook je totálně mrtvej. Včera jsem to málem obrečela. Prožila jsem s ním spoustu let. No, snad se podaří zachránit aspoň data. Taky máte ke svému počítači takový vztah?

Včera cvičení nedopadlo a vypadá to, že jestli to pujde dál s tím jídlem, tak nedopadne ani hubnutí. Nějak jsem to včera prostě nedala. Koho to zajímá,tak doplněný jídelníček ze včera - ve včerejším článku.

Ráno jsem si ale zacvičila a bylo to supr. Opravdu už bez toho špatně existuju. Diplomku jsem samozřejmě nepsala, neb nebylo na čem. Ach jo. Jo a taky jsem nevařila. Prostě jsme rozebírali notebook.

1 měsíc, 2 týdny a 6 dní

12. ledna 2011 v 11:33
nějak se mi to počítání krátí. Až do dopočítá, ukážu Vám fotky a začnu zas naplno sportovat. Teď zatím dělám pokus se Zuzkou a jejími workouty.

už se moc těším z práce na workout, ráno jsem necvičila a mám uplnej absťák.

1 měsíc, 3 týdny

11. ledna 2011 v 11:09
balet byl krásný. Opravdu zážitek. Holky teda supr štíhlý až to bylo divný, chapi zas oblečený jak teplouši - ale měli krásný postavy.

Zato já jsem si ráno připadala jak slonice s celulitidou, navíc po těch sit ups jsem byla uplně unavená :-)

Odpolko jdu na spinning, ten mi zvedne náladu

1 měsíc, 3 týdny a den

10. ledna 2011 v 10:08
Ahoj slečny a paní, dneska Vám toho moc nenapíšu, v sobotu se ples povedl, zatančila jsem si moc pěkně. Jídlo taky šlo.

V neděli jsem měla mnoho úletů, ale vzhledem k tomu, že se o slovo hlásí teta Irma, tak se tomu ani moc nedivim. A taky jsem měla cvičební pauzu - protože mě furt bolí kolena, takže challenge s dřepy na jedné noze pro mě byla sebevražda

Dneska jsem si ráno zacvičila. Ještěže tak, protože pak jsem dostala známé a oblíbené křeče do břicha a od té doby tu tiše trpím...

Po práci jdu s Opčikou na balet a taky pro komponenty na opravu počítače. 

1 měsíc, 3 týdny a 3 dny

8. ledna 2011 v 14:09
Krásnou, i když propršenou sobotu přeji, doufám, že se máte tak pěkně jako já.
Včera jsem nakonec tu challenge dala a ani to nebyla taková těžká hrůza jak sjem si původně myslela.
Teď si užívám víkend, plánujeme jet někam na výlet (teda snad Hrocha donutím), kouknout se na malou neteř a večír na ples, tak snad si aspoň zatancuju. Zítra asi pojedu za maminkou a tatínkem a budu dělat hodnou dcerušku.

Zrovna mám za sebou další Zuzky workout a řeknu Vám, je to pěkný maso, byla jsem uplně zpocená, ale endorfínky fungujou, takže teď tu sedím, mám takovej ten spokojeně přihlouplej úsměv a píšu :-)

1 měsíc, 3 týdny a 4 dny

7. ledna 2011 v 10:06
Ahoj holky, tak co ledovka? Já jsem si ji včera užila dost. Když jsme šly s Opičkou ze spinningu tak jsme si ještě procvičily ostatní svaly při balancování na ledě a zoufalých pokusech dostat se do kopce po ledu. Fakt sranda.Měly jste nás vidět, takový dvě baletky

Na spinningu jsem zas byla hodně spokojená, všechny kopce jsem dala a dokonce jsem překonala i ty chvíle, kdy mi moje podvědomí říkalo: Už nemůžeš, sedni si, vzdej to. Věděla jsem, že to dám a dala, jsem king.

Co se týče jídla, tak mám maličký úlety, který jsou vždycky dobře rozmyšlený a užívám si je - třeba včera kostička čokolády a 1 kousek cukroví

Po příchodu domů jsem uvařila - zas ty chicken fingers a pak si na chvilku usnula, v půl jedenáctý jsem se vzbudila a ještě si zacvičila. No, dyk jsem to tu slíbila, tak jsem to nemohla porušit, no ni?

Od rána pěkně cítím nožky, tak jsem ráda, že dnešní challenge je na bříško.

1 měsíc, 3 týdny a 5 dní

6. ledna 2011 v 10:41
Tak konečně holky, míry a i váha o jeden dole. To mám radost. Zas se mi začínají rýsovat břišáky.

A co nového? Dneska spinning s Opičkou. Po něm snad workout od Zuzky. Včera jsem vařila recepty podle Zuzky - chicken fingers se salátem - bylo to výborný i Hroch si moc pochutnal, ani nevyžadoval jinou přílohu

A pak taky protein balls - tu mám dneska k svačině - a taky to jde (dala jsem tam moc proteiňáku, tak je to takový dost práškový)

Jinak se mi daří krásně. Včera jsem dala workout a pak ještě nějaký ty výpady s kopem. Ráno jsem měla velkou chuť na nesacharidovou snídani, tak jsem cvíčo zavrhla a dám si místo toho chleba k večeři.

1 měsíc, 3 týdny a 6 dní

5. ledna 2011 v 10:14
Tak spinning jsem přežila, navíc jsem si ho moc užila. Někde od 12té minuty jsem měla na tváři takový ten šťastný úsměv a vydržel mi až dokonce. Díky Zuzčiným workoutům jsem ani neodpadla, i když nožky bolely. Ty sadistický cvíča Vás naučí nevzdat se a vydržet.

Večeř Jsem si dala rýži (konečně sacharidy) a lehčí cvičení, jen tak na protáhnutí. Challenge se tedy odsouvá. Ráno jsem ji zkoušela, ale udělala jsem 10 na každou nohu a ztratila rovnováhu, tak to budu muset zkusit až bude víc času než ráno.

Jinak jsem to teda nevzdala a udělala pak ještě kousek Bang Bang workoutu

Čas mě opravdu tlačil, protože jsem se předtím zasekla u čtení Zuzčina článku. Pro angličtiny znalé radím přečíst, vyjadřuje se tam moc pěkně i ke své bývalé kariéře erotické modelky. Myslím, že na to musí mít člověk opravdu sílu - proto ji obdivuji snad ještě víc, než pro to supr tělo a cvičení. Ta její vůle a odhodlání..

Dneska mám v plánu zkusit zas něco napsat do diplomky, zařídit si novej kabel k notebooku a uvařit nějakou dobrůtku pro Hrocha. Trošku ho teď zanedbávám. Bývám asi z toho jídla unavená a on z práce taky, tak že večír jen tak sednem s čajem na gauč, přitulíme se k sobě a ani nemluvíme.Telku nemáme - naštěstí.

Jo  a kolegyně přinesla do práce medovník, tak uvidíme jak dopadnu ve zvládání pokušení

1 měsíc, 4 týdny a 2 dny

2. ledna 2011 v 21:08
Krásně se nám to přehouplo. Z dvou měíců je rázem a jeden a pár týdnů a z roku 10 je rok 11. A zítra zas musíme do práce.

Oslava Nového roku proběhla výborně. U opičky jsme se poveselili, zahráli si hry, dokonce jsme zkoušeli i nějakou rádoby gymnastiku a yogu. Musím se přiznat, že jsem samozřejmě nejedla podle dietního plánu, který se snažím dodržovat, ale zas jsem se nijak nepřejídala a v sobotu už jsem se tak nějak +- držela. Takže shrnuto a podtrženo, jeden celý den (asi od pěti 31.12. do pěti 1.1.) jsem jedla a pila jako normální člověk o svátcích. Doma jsem pak už byla hodná (dala jsem si akorát vývar na ten zkaženej žaludek) a dneska ráno jsem zas najela do starých kolejí.

Četla jsem u Katullky, že jí tady demotivujeme na blogu, že nemáme elán a tak. Ale není to tak, spíš si myslím, že všechny jsme po svátcích byly unavené tou přípravou a pak jídlem a teď se do toho zas rády pustíme. Já mám teda náladu dobrou a musím říct, že i když už Hroch ví, že cvičím a jím líp. Není to na škodu. Je takovej chápavej a nenutí mi chleba, když ví, že jsem necvičila a sacharidy tedy nesmím a dneska dokonce uvařil oběd, abych si předtím mohla zacvičit a dát si s ním :-)

2 měsíce a den

31. prosince 2010 v 11:37
Poslední den v roce, přichází čas polemizovat nad tím, co se nám v předešlém roce povedlo a co ne, jestli jsme přidělený čas využili dobře, nebo špatně.

A já? Já se nikdy příliš nezamýšlím. Snažím se žít každý den tak, abych toho nelitovala a neměla pocit, že marním čas. Jsem ráda za všechny věci, které se v předešlém roce staly. I to, že jsem byla skoro nepřetržitě s Vámi na blogu . Je pravda, že jsem se nemusela na podzim tak cpát, abych zas teď na záčátku roku dalšího vypadala podobně jako loni, ale co se stalo, nemůže se odestát a proto s motivací a důkazem, že když se chce, dá se všechno a když se nechce, ani nejlepší úmysly nepomůžou, se vrhám do dalšího roku plného cvičení a pokusu o nastolení zdravého životního stylu navždy.

Přeji krásně prožitý Silvestr a šťasný vstup do nového roku.

2 měsíce a 2 dny

30. prosince 2010 v 14:27
Ahoj, dneska jen rychlý report.

Včera jsem cvičila a vzhledem k tomu, jak mě hrozně bolej prsní svaly z naší souteže, kdo zvládne Zuzky wourkout s Hrochem, jsem nedala celý workout podle rozpisu. Taky to prostě jde fakt špatně, když tam Zuzka dává nejbrutálnější workouty z celého roku.

Ráno jsem vstala s pocitem, že si fakt zasloužím sladkou rýži k snídani a musím si tedy dát workout a povedlo se :-)
Už se těším na Silvestra. Po práci budu péct celozrné sušenky, cheese cake, dělat lososovou roládu...mňam.

A jak budete poslední den v roce trávit vy? Trošku jsem včera posmutněla, že už měsíc zas mám cvičící režim a není to moc znát - aby taky jo, když v tom byly ty zatracený Vánoce

No, takže 2 měsíce na to abych se dostala do co nejlepší formy dál trvají. Věřím, že se toho za tu dobu dá zvládnout hodně. Tak mi držte palce.

2 měsíce a 4 dny

28. prosince 2010 v 10:15
Cože, 2 měsíce a 4 dny? To jsem se teda zas přecenila. No, po svátcích a včerejší dovče se opět hlásím do boje. Na svoji obhajobu musím říct, že jsem jenom nežrala, taky jsem párkrát házela sníh a  2x cvičila.

No, ale podle předpisů jídlo určitě nebylo. Výhodou je, že sladký nemůžu ani vidět a těším se na ovocno zeleninové dny vyplněné ještě masem a cvíčem.

Silvestr za rohem a s ním Nový rok, ale já na předsevzetí nebudu čekat až na prvního ledna. Stejně si je dávám každý den.

Ježíšek na mě byl hodný, ale o tom snad až jindy.

 
 

Reklama