DatumPlánSkutečDatumPlánSkutečDatumPlánSkutečDatumPlánSkuteč
1.4.117117 cm20.5.113cm15.7.
109
cm9.9.105cm
15.4.116114 cm3.6.112cm29.7.
108
cm23.9.104cm
29.4.
115115 cm17.6.111cm12.8.
107
cm7.10.
103
cm
6.5.
114113 cm1.7.110cm26.8.
106
cm21.10.102cm

Leden 2011

1 měsíc a 1 den

31. ledna 2011 v 11:44 Hami mňam

Krásné pondělí Vám přeji mé věrné blogerky. Omlouvám se za odmlku, ale ve čtvrtek jsem byla celý den na služebce a v pátek nebyl vůbec čas. O víkendu zas přístup ke kompu, tak jsem tu až dneska.

Doufám, že jste si užily slunečný víkend. My jsme byli s Hrochem na lyžích - supr supr  to bylo
Hodím Vám sem nějaké krásné fotografie.

V neděli jsem si zacvičila a dneska taky, zítra se těším na spinning a jinak se nic moc nového neděje.V práci nám nefunguje systém, takže máme takový líný dopoledne. Nemůžeme pracovat a hrabeme se tudíž v papírech.

Po práci snad konečně začnu pracovat na diplomce, chci ji sfouknout do půlky února tak mám co dělat.

1 měsíc a 6 dní

26. ledna 2011 v 9:43 Hami mňam
Ahoj holky, včera jsem pro Vás měla krásný článek, bohužel se blog rozhodl ho smazat a neuložit, takže jste o něj přišly. Sílu psát to znova jsem už neměla. Ještě jsem včera cítila naplno účinky nemoci. Bléééé.

Dneska už jsem myslím docela zdravá i jídlo by mohlo vyjít pěkně. Když jsem nemocná moc tomu jídlu nevěnuju pozornost - a tak jsem třeba svojí "nepozorností" sežrala o víkendu půl studentský pečeti.

Cvičení se taky nekonalo (vlastně jen lehce v neděli)  , ale dneska už se na to nemilosrdně vrhnu.
A co je nového? Masáž byla supr, infra sauna potom taky, jen si myslim, že tý mojí nemoci moc nepomohla, teda vlastně nemoci pomohla, ale uzdravení ne

Tak přeji krásnou středu holky, jo a abych nezapomněla, zítra jedu na služebku někam do Olomouce, tak kdyby mě chtěl někdo třeba potkat :-)

1 měsíc, 1 týden a 2 dny

23. ledna 2011 v 12:24 Hami mňam
Tak je neděle, ale já teda nehodlám dneska nic nedělat. Včera jsem totiž měla opravdu prasácký den. Jedla jsem asi tak za 2 žirafky a vůbec jsem necvičila. Něco na mě děvčátka leze, bolí mě v krku a taky na ledvinách. Vůbec to není žádná legrace.

Zítra mám ještě dovolenou a jdeme s mamkou na masáž, do sauny a možná pujdu i ke kadeřnici, prostě takový dámský den. Zajdem možná i na nákupy nebo jen tak na oběd. Docela se těším. Na dnešek nemám v plánu nic a to mě možná trošku štve, protože mi to přijde jako mrhání časem. Venku je spousta sněhu a mrzne, možná bych mohla aspoň vytáhnout brusle :-)


1 měsíc, 1 týden a 4 dny

21. ledna 2011 v 11:39 Hami mňam
Včerejší kafe s blogerkama bylo supr, sice mě želví latté moc nenadchlo - bylo na mě mooooc sladký, ale  o to víc se mi líbil pokec se slečnama. Ono prostě když má člověk o čem mluvit a má společné zájmy, tak je fuk, jestli je z Brna nebo třeba z Osla

Po kafi jsem byla ještě nakupovat - mám nové šaty a kalhoty. Ať žijí slevy.

No a pak jsem byla na dalším kafi s Opičkou - ať žije kofein.
Ráno jsem pak nemohla vůbec vstát - protože jsem díky kofeinu usnula až v jednu, takže dnešní cvíčo odsouvám na odpoledne.A holky víte co? Je pááááátéééééééééék

1 měsíc, 1 týden a 5 dní

20. ledna 2011 v 14:00 Hami mňam
Tak dneska....dneska to vypukne.

Ráno jsem si dala svůj oblíbený workout.

1 měsíc, 1 týden a 6 dní

19. ledna 2011 v 11:12 Hami mňam
Přeji pěknou středu. Já už mám odcvičíno - teda ráno mě to málem zabilo, ale není nad dobrý pocit, že? Včerejší spinning byl bezkonkureční, opravdu jsem měla namožený celý tělo, vůbec se mi nechtělo, ale cvičitelka (moje oblíbená) měla tak supr hudbu a celý to prostředí, že jsem jela všechny kopce naplno a uplně se zničila. Krása.

Plány na odpoledne ještě žádné nemám, tak bych mohla konečně udělat něco s tou diplomkou. No a nebo bychom mohli jít s Hrochem do Muzea

Kolegyně dneska drží úplňkový půst, ale já jim to trošku kazím.

1 měsíc a 2 týdny

18. ledna 2011 v 10:50 Hami mňam
Dobré dopoledne přeji. Jak se dneska máte? Tady svítí sluníčko, tak je mi veselo. Náladu mi trošičku kazí fakt, že se mi špatně chodí, teda špatně se mi chodí, sedá, vstává, chodí ze schodů, do schodů - ano bolí mě prdel a to prosím ještě z neděle.

Včera jsem tedy byla na sebe hodná a dala jsem si "jen" shyby s dopomocí a žádný cviky na na nohy a zadek a dneska ráno jakbysmet (píše se to vůbec dohoromady?) Ráno mě Hroch obdivoval, že vstávám dřív a cvičím - říkám mu: když něco opravdu chceš, musíš pro to něco obětovat a já....já se chci fakt nasnídat ano, velké motivační cíle a sen o krásném těle mě z postele nevytáhnou, ale rozdíl snídaně složené z listí a ovoce, a nebo skvělou sladkou rýží :-)

Po práci jdu na spinning a pak hajdy učit se. Diplomka mě už zase straši i ve spaní.

1 měsíc, 2 týdny a den

17. ledna 2011 v 11:25 Hami mňam
Tak po víkendu zase v práci. Ráno jsem zkusmo hupla na váhu a mám za o kilo míň no, koho by to netěšilo.

Včera jsem se v bazénu pěkně vyráchala, vypařila, zaplavala.... pak jsme byli na návštěvě u tatínka a bylo to taky supr. I cvičení jsem stihla, nakonec jsem si teda dala jinej wokrout a ten vstávací si nechám na odpoledne.
Ráno se mi vůbec nechtělo vstávat. Byla hrozná tma a bolelo mě celý tělo...ale nakonec jsem se z toho pelechu vykopala, ovšem o raním cvíču nemohla být řeč , snad zítra no.

Teď už je zas krásný počasí a náladu mám dobrou :-) kolegyně se vrátila z dovolené, tak je i v práci klidněji.

1 měsíc, 2 týdny a 2 dny

16. ledna 2011 v 11:17 Hami mňam
Krásnou neděli přeji. Škoda, že jsou ty víkendy tak krátký a už se zas musí do práce, co? Dneska se moje neděle ve stylu nicnedělání neponese.

Včera jsem s tou diplomkou vůbec nehnula, tak se na ní chystám dneska, taky máme v plánu bazén s Hrochem, navštívit mého milovaného otce, nějaký to cvíčo a odjezd do Prahy.
Včera jsem si pěkně zacvičila, uplně mě z toho bolí svaly, který mě snad ještě nikdy nebolely  a to jsem si myslela, že už mě bolely všechny :-)

Tak užívejte víkend ženy.

1 měsíc, 2 týdny a 3 dny

15. ledna 2011 v 9:59 Hami mňam
Tak včera jsem přišla dom a měla jsem uvařeno od Hrocha. Takhle to dámy dopadne, když se furt nemůžete dokopat k vaření :-D

Dneska mám v plánu psát diplomku, tak mi držte palce, odpoledne bychom mohli třeba něco podniknout, ale nic mě nenapadá v tomhle deštivém počasí, však já něco vymyslím. Tak se mějte krásně.

1 měsíc, 2 týdny a 4 dny

14. ledna 2011 v 9:27 Hami mňam
Včera jsem zas nevařila - jsem teda hospodyňka na nic, to Vám povim. Navíc jsem měla děsně blbou náladu - už ji mám asi 3. den a víte na co jsem přišla? Není to deprese, ani smutek, ani ten notebook mě zas tak děsně netrápí. Holky, já mám prostě hlad

Tak jsem si ke koukání na Avatara vzala naprosto nedietně míchaný vajíčka a chleba s tvarohovou pomazánkou a sýrem. Hned se mi zlepšila nálada. Prostě Zuzky dieta není uplně jednoduchá.

Taky jsem doma včera pobíhala ve spodním prádle a ptám se Hrocha: Hubnu? a Hroch prej že hubnu a podle něj nějak moc rychle. Tak já už asi hlady fakt nevidim, protože mi přijde, že se to skoro nejhejbe

No, nechme to teda Hrochovi.
Ráno jsem byla na spinningu a musela jsem odejít asi po 30 minutách - taková nuda, taková blbá muzika, to jsem mohla jet doma na rotopedu (kdybych teda nějakej měla). No prostě jsem utekla a v šatně jsem si dala Zuzky wokrout a bylo mi líp po práci snad konečně uvařím a taky budu dohánět odfláknutý workouty z týdne. Ano, jsem maniak.

1 měsíc, 2 týdny a 5 dní

13. ledna 2011 v 10:27 Hami mňam
Ahoj holky, tak notebook je totálně mrtvej. Včera jsem to málem obrečela. Prožila jsem s ním spoustu let. No, snad se podaří zachránit aspoň data. Taky máte ke svému počítači takový vztah?

Včera cvičení nedopadlo a vypadá to, že jestli to pujde dál s tím jídlem, tak nedopadne ani hubnutí. Nějak jsem to včera prostě nedala. Koho to zajímá,tak doplněný jídelníček ze včera - ve včerejším článku.

Ráno jsem si ale zacvičila a bylo to supr. Opravdu už bez toho špatně existuju. Diplomku jsem samozřejmě nepsala, neb nebylo na čem. Ach jo. Jo a taky jsem nevařila. Prostě jsme rozebírali notebook.

1 měsíc, 2 týdny a 6 dní

12. ledna 2011 v 11:33 Hami mňam
nějak se mi to počítání krátí. Až do dopočítá, ukážu Vám fotky a začnu zas naplno sportovat. Teď zatím dělám pokus se Zuzkou a jejími workouty.

už se moc těším z práce na workout, ráno jsem necvičila a mám uplnej absťák.

1 měsíc, 3 týdny

11. ledna 2011 v 11:09 Hami mňam
balet byl krásný. Opravdu zážitek. Holky teda supr štíhlý až to bylo divný, chapi zas oblečený jak teplouši - ale měli krásný postavy.

Zato já jsem si ráno připadala jak slonice s celulitidou, navíc po těch sit ups jsem byla uplně unavená :-)

Odpolko jdu na spinning, ten mi zvedne náladu

Červená (Karkulka) Žirafka

10. ledna 2011 v 16:44 Foto
Tak tady ji máte holky

1 měsíc, 3 týdny a den

10. ledna 2011 v 10:08 Hami mňam
Ahoj slečny a paní, dneska Vám toho moc nenapíšu, v sobotu se ples povedl, zatančila jsem si moc pěkně. Jídlo taky šlo.

V neděli jsem měla mnoho úletů, ale vzhledem k tomu, že se o slovo hlásí teta Irma, tak se tomu ani moc nedivim. A taky jsem měla cvičební pauzu - protože mě furt bolí kolena, takže challenge s dřepy na jedné noze pro mě byla sebevražda

Dneska jsem si ráno zacvičila. Ještěže tak, protože pak jsem dostala známé a oblíbené křeče do břicha a od té doby tu tiše trpím...

Po práci jdu s Opčikou na balet a taky pro komponenty na opravu počítače. 

1 měsíc, 3 týdny a 3 dny

8. ledna 2011 v 14:09 Hami mňam
Krásnou, i když propršenou sobotu přeji, doufám, že se máte tak pěkně jako já.
Včera jsem nakonec tu challenge dala a ani to nebyla taková těžká hrůza jak sjem si původně myslela.
Teď si užívám víkend, plánujeme jet někam na výlet (teda snad Hrocha donutím), kouknout se na malou neteř a večír na ples, tak snad si aspoň zatancuju. Zítra asi pojedu za maminkou a tatínkem a budu dělat hodnou dcerušku.

Zrovna mám za sebou další Zuzky workout a řeknu Vám, je to pěkný maso, byla jsem uplně zpocená, ale endorfínky fungujou, takže teď tu sedím, mám takovej ten spokojeně přihlouplej úsměv a píšu :-)

1 měsíc, 3 týdny a 4 dny

7. ledna 2011 v 10:06 Hami mňam
Ahoj holky, tak co ledovka? Já jsem si ji včera užila dost. Když jsme šly s Opičkou ze spinningu tak jsme si ještě procvičily ostatní svaly při balancování na ledě a zoufalých pokusech dostat se do kopce po ledu. Fakt sranda.Měly jste nás vidět, takový dvě baletky

Na spinningu jsem zas byla hodně spokojená, všechny kopce jsem dala a dokonce jsem překonala i ty chvíle, kdy mi moje podvědomí říkalo: Už nemůžeš, sedni si, vzdej to. Věděla jsem, že to dám a dala, jsem king.

Co se týče jídla, tak mám maličký úlety, který jsou vždycky dobře rozmyšlený a užívám si je - třeba včera kostička čokolády a 1 kousek cukroví

Po příchodu domů jsem uvařila - zas ty chicken fingers a pak si na chvilku usnula, v půl jedenáctý jsem se vzbudila a ještě si zacvičila. No, dyk jsem to tu slíbila, tak jsem to nemohla porušit, no ni?

Od rána pěkně cítím nožky, tak jsem ráda, že dnešní challenge je na bříško.

1 měsíc, 3 týdny a 5 dní

6. ledna 2011 v 10:41 Hami mňam
Tak konečně holky, míry a i váha o jeden dole. To mám radost. Zas se mi začínají rýsovat břišáky.

A co nového? Dneska spinning s Opičkou. Po něm snad workout od Zuzky. Včera jsem vařila recepty podle Zuzky - chicken fingers se salátem - bylo to výborný i Hroch si moc pochutnal, ani nevyžadoval jinou přílohu

A pak taky protein balls - tu mám dneska k svačině - a taky to jde (dala jsem tam moc proteiňáku, tak je to takový dost práškový)

Jinak se mi daří krásně. Včera jsem dala workout a pak ještě nějaký ty výpady s kopem. Ráno jsem měla velkou chuť na nesacharidovou snídani, tak jsem cvíčo zavrhla a dám si místo toho chleba k večeři.

1 měsíc, 3 týdny a 6 dní

5. ledna 2011 v 10:14 Hami mňam
Tak spinning jsem přežila, navíc jsem si ho moc užila. Někde od 12té minuty jsem měla na tváři takový ten šťastný úsměv a vydržel mi až dokonce. Díky Zuzčiným workoutům jsem ani neodpadla, i když nožky bolely. Ty sadistický cvíča Vás naučí nevzdat se a vydržet.

Večeř Jsem si dala rýži (konečně sacharidy) a lehčí cvičení, jen tak na protáhnutí. Challenge se tedy odsouvá. Ráno jsem ji zkoušela, ale udělala jsem 10 na každou nohu a ztratila rovnováhu, tak to budu muset zkusit až bude víc času než ráno.

Jinak jsem to teda nevzdala a udělala pak ještě kousek Bang Bang workoutu

Čas mě opravdu tlačil, protože jsem se předtím zasekla u čtení Zuzčina článku. Pro angličtiny znalé radím přečíst, vyjadřuje se tam moc pěkně i ke své bývalé kariéře erotické modelky. Myslím, že na to musí mít člověk opravdu sílu - proto ji obdivuji snad ještě víc, než pro to supr tělo a cvičení. Ta její vůle a odhodlání..

Dneska mám v plánu zkusit zas něco napsat do diplomky, zařídit si novej kabel k notebooku a uvařit nějakou dobrůtku pro Hrocha. Trošku ho teď zanedbávám. Bývám asi z toho jídla unavená a on z práce taky, tak že večír jen tak sednem s čajem na gauč, přitulíme se k sobě a ani nemluvíme.Telku nemáme - naštěstí.

Jo  a kolegyně přinesla do práce medovník, tak uvidíme jak dopadnu ve zvládání pokušení