DatumPlánSkutečDatumPlánSkutečDatumPlánSkutečDatumPlánSkuteč
1.4.117117 cm20.5.113cm15.7.
109
cm9.9.105cm
15.4.116114 cm3.6.112cm29.7.
108
cm23.9.104cm
29.4.
115115 cm17.6.111cm12.8.
107
cm7.10.
103
cm
6.5.
114113 cm1.7.110cm26.8.
106
cm21.10.102cm

Prosinec 2010

2 měsíce a den

31. prosince 2010 v 11:37 Hami mňam
Poslední den v roce, přichází čas polemizovat nad tím, co se nám v předešlém roce povedlo a co ne, jestli jsme přidělený čas využili dobře, nebo špatně.

A já? Já se nikdy příliš nezamýšlím. Snažím se žít každý den tak, abych toho nelitovala a neměla pocit, že marním čas. Jsem ráda za všechny věci, které se v předešlém roce staly. I to, že jsem byla skoro nepřetržitě s Vámi na blogu . Je pravda, že jsem se nemusela na podzim tak cpát, abych zas teď na záčátku roku dalšího vypadala podobně jako loni, ale co se stalo, nemůže se odestát a proto s motivací a důkazem, že když se chce, dá se všechno a když se nechce, ani nejlepší úmysly nepomůžou, se vrhám do dalšího roku plného cvičení a pokusu o nastolení zdravého životního stylu navždy.

Přeji krásně prožitý Silvestr a šťasný vstup do nového roku.

2 měsíce a 2 dny

30. prosince 2010 v 14:27 Hami mňam
Ahoj, dneska jen rychlý report.

Včera jsem cvičila a vzhledem k tomu, jak mě hrozně bolej prsní svaly z naší souteže, kdo zvládne Zuzky wourkout s Hrochem, jsem nedala celý workout podle rozpisu. Taky to prostě jde fakt špatně, když tam Zuzka dává nejbrutálnější workouty z celého roku.

Ráno jsem vstala s pocitem, že si fakt zasloužím sladkou rýži k snídani a musím si tedy dát workout a povedlo se :-)
Už se těším na Silvestra. Po práci budu péct celozrné sušenky, cheese cake, dělat lososovou roládu...mňam.

A jak budete poslední den v roce trávit vy? Trošku jsem včera posmutněla, že už měsíc zas mám cvičící režim a není to moc znát - aby taky jo, když v tom byly ty zatracený Vánoce

No, takže 2 měsíce na to abych se dostala do co nejlepší formy dál trvají. Věřím, že se toho za tu dobu dá zvládnout hodně. Tak mi držte palce.

2 měsíce a 3 dny

29. prosince 2010 v 9:52

Tak včera jsem samozřejmě všechno zas změnila. Jak jídlo tak cvíčo. Ale musím říct, že mě moc potěšil Hroch, dal si se mnou workout (teda nedodělal ho celej, ale i tak) a tím mi vlastně dal motivaci tenhle určitej workout dát. A k tomu džusu ráno - měla jsem tak těžký ráno včera, že jsem byla ráda, že jsem do sebe dostala v těch sedm aspoň ten džus. Takový vstávání po dnech válení to je prostě hrůza

Jinak mi přišel hrozně těžkej.

No a co jinak novýho? Myslim, že Vánoce se na mě podepsaly tím, že jsem přibrala jen to, co jsem za poslední krátkou dobu shodila, tak snad to zas pujde brzo dolů. Jo, taky mě bolí záda - z kliků. Divný co? Asi dělám něco fakt špatně.

Dneska ani nemám žádné zvláštní plány. Tak asi se vrhnu na diplomku a bud se pomalu těšit na Silvestra. Jo, ještěže ty bodyrock.tv stránky existujou, jinak bych se asi cvičit nedonutila. Do fitka se mi v tomhle počasí táhnout vůbec nechce.

2 měsíce a 4 dny

28. prosince 2010 v 10:15 Hami mňam
Cože, 2 měsíce a 4 dny? To jsem se teda zas přecenila. No, po svátcích a včerejší dovče se opět hlásím do boje. Na svoji obhajobu musím říct, že jsem jenom nežrala, taky jsem párkrát házela sníh a  2x cvičila.

No, ale podle předpisů jídlo určitě nebylo. Výhodou je, že sladký nemůžu ani vidět a těším se na ovocno zeleninové dny vyplněné ještě masem a cvíčem.

Silvestr za rohem a s ním Nový rok, ale já na předsevzetí nebudu čekat až na prvního ledna. Stejně si je dávám každý den.

Ježíšek na mě byl hodný, ale o tom snad až jindy.


2 měsíce, 1 týden den

24. prosince 2010 v 14:12 Hami mňam
tree

Veselé Vánoce všem.
Včera jsem samozřejmě dietu nedodržela a kvůli ukrutný bolesti zad ani necvičila. Byla jsem v práci až do tří a ještě dělala za kolegyni, takže trošku stres. Pak jsem jela do bytečku, zabalila dárečky, koupila lososa na dnešní večeři, odvezla Hrocha domů, dala si u jeho rodičů kafe...pak jela k tatínkovi, dala si kafe a dortíček u něj a na konec jsem dorazila domů těsně před půlnocí.


Dneska na Vánoce budu s maminkou sama doma. Plánuju nějaký lehoučký workout a přiměřeně prasení.

Tak slečny krásný a spokojený Vánoční den Vám přeji

2 měsíce, 1 týden a 2 dny

23. prosince 2010 v 9:41 Hami mňam
Dneska mám hodně práce, takže report bude pak.

2 měsíce, 1 týden a 3 dny

22. prosince 2010 v 23:23 Hami mňam
Takže, po včerejším zážitku budu asi radši na holky Né, fakt vůbec to nebylo erotický a dokonce ani vtipný. Jen jedno z 8 vystoupení mi přišlo pěkný a to jak pánem (krásný svalnatý tělo) tak i vkusností vystoupení. Nechutnost a úchylnost račte posoudit samy ZDE . Testem osobnosti slavím docela úspěch. Tak doufám, že vám to taky vychází.

Jo, taky jsme  měli dneska v práci Vánoce a asi jsem byla celý rok moc hodná. Na jídlo se mě ani neptejte... cvičení aspoň nějak jde.

2 měsíce, 1 týden a 4 dny

21. prosince 2010 v 10:54 Hami mňam

Tak ženy, nakupuju poslendní dárky, sháním ozdobný papíry, vymýšlím, co bude na Vánoce k jídlu...do toho práce. Je to krásnej stres.

Pro odpočinek z tohoto stresu si dneska dopředu ladies night.
a
Už se těším :-) bude striptýz nebo co a taneček a hlavně všechny kamarádky a spousta legrace. Alkohol poteče proudem (já si dám asi vodu s citronem :-D)
a smát se budem až do Vánoc.Jinak cvíčo pořád dobrý, cítím neustále lehké táhnutí ve svalech. Velmi příjemné. A kdybyste se holky nudily, takTADY  je test osobnosti. Dělala jsem si ho a hodně to sedí.

2 měsíce, 1 týden a 5 dní

20. prosince 2010 v 9:37 Hami mňam
Krásné pondělí předvánoční. Zas jsem v práci, ale vůbec mi to neva Některé z Vás už vědí, že si žirafka tak trochu užívá svých 5 minut slávy na těch supr skvělejch stránkách, který všechny z nás obdivujem. No...radši to nechám odeznít.

Včera se divadlo moc povedlo, byli jsme na opeře Nápoj lásky, bylo to fakt supr. Ani jsem nečekala, že bych se mohla u opery tak pobavit. Předtím jsem dokonce zvládla i vánoční úklid i upéct kuře. Ano jsem dobrá. I dvakrát cvčit jsem stihla

Dneska toho mám v plánu pomalu stejně. Musím nakoupit poslední dárky, zabalit je, cvičit, napsat kousek diplomky, vyzvednout si botky z opravy. Uf

2 měsíce, 1 týden a 6 dní

19. prosince 2010 v 11:29 Hami mňam
Bré den , tak včera jsem byla vzor lenosti a nic z plánovaného uklízení jsem nestihla, diplomka taky přibyla jen o 3 stránky, ale co, o víkendu se má odpočívat.

Zadek a nohy pomalu přestávají bolet, takže se těším na další cvíčo. Jedno malý jsem si dala už před snídaní, abych si mohla vychutnat ovesný sušenky a sladkou rejži.Taky musím říct, že i když váha se nikam nehýbe, připadám si už po tak krátký době zas skoro ve svým těle, je pevnější a skoro zas funguje jak má :-) hlavně co se týče jídla, zas jsem ho asi vyčistila a na sladkosti vůbec nemám chuť i ta sladká rýže po ránu mi přišla nechutně sladká

Dneska mám teda nabitej program. Musím dohnat včerejší úklid, uvařit, vyprat, cvičit, koupit kolegyním dárky a od sedmi jdeme do divadla. Uf, tak doufám, že to zvládnu :-)

2 měsíce a 2 týdny

18. prosince 2010 v 10:42 Hami mňam
Dobré dopoledne, začnu hnedka poznatkem - cvičení podle Zuzky opravdu funguje a podle toho jak se chová moje tělo, věřím, že nic jiného necvičí. Připadám si uplně jak z filmu rebelka - hlavně asi jako v čase 1:05 tohohle klipu - sakra potřebuju led

2 měsíce, 2 týdny a den

17. prosince 2010 v 9:42
Krásný pátek přeji, jak se Vám daří? Já teda po tom včerejším cvíču cítím každý sval na nohách - jupí. Už jsem se bála, že mě snad nic nebude bolet, když tak dřu :-D

Dneska se zas těšim na další workout. Jídlo jsem včera kapku změnila a ukuchtila jsem si zas cuketovo-mrkvovou polívku.

Ráno jsem spala jak dudek, takže snídaně bez sachrů :-) A Hroch uričtě ví, že cvičím, ale furt zapírám, prostě když v tom jedu sama, mám na to víc síly

No, nevim co ještě psát. Mohla bych se tu rozepsat o jojo efektech, který mám o tom, že si vážím rad ostatních, ale svoje pocity a tělo znám nejlíp a vím kdy se mu daří a proč konkrétně je ten jojo efekt, o snaze zvládnout všechno a pak z toho nemít nic...ale víte co? Mě je prostě dneska pěkně a těším se na víkend. Tak se mějte taky tak :-)

2 měsíce, 2 týdny a 2 dny

16. prosince 2010 v 9:26
Den ve znamení dvojek, nu tedy dobrá dám si i dva workouty. Holky rozhodla jsem se přejít i na Zuzky dietu - ano na tu, kterou jsem tu asi tak před měsícem pomlouvala
Ona je totiž vážně na nic, když cvičíte 2 hodiny denně jako jsem cvičila já, ale myslim, že bude supr, když člověk cvičí jen 20-30 minut denně.

2 měsíce, 2 týdny a 3 dny

15. prosince 2010 v 10:03 Hami mňam
Tak holky depka je pryč a zas můžu žít. Včera jsem si zvládla jak zacvičit, tak vypít kafe s kamarádkou a ještě se pustit do diplomky. Už si konečně zas nepřipadám jako totální looser a věřím, že jednou budu winner.

2 měsíce, 2 týdny a 4 dny

14. prosince 2010 v 7:53 Hami mňam
Ahoj holky, mám toho akorát tak dost. Včera zas žádný cvíčo neproběhlo. Hroch se tu furt motal, navíc měla spolubydlící narozeniny. Zas jsem jedla jak dobytek. K večeři místo zeleniny bylo celý jídlo a spousta kravin. Mě už to nebaví!!!
Tohle vůbec nejsem já, tohle není moje tělo. Chci pryč. Diplomka leží v koutě, cvičební hadry taky, tak mi sakra řekněte co dělám.

Ach jo. Mám z toho pěknou depku. Váha hrozná, míry šílený.

2 měsíce, 2 týdny a 5 dní

13. prosince 2010 v 10:05 Hami mňam
Nooo, o víknedu jsem radši ani nepsala. Cvíčo v pátek nevyšlo a opakovalo se to i v sobotu a v neděli. Na svoji obhajobu musím říct, že jsem aspoň v sobotu byla lyžovat (tímto považuji sezonu lyží za zahájenou) a v neděli zas odklízela sníh.

Jídlo jsem měla hooodně sváteční a navíc jsem byla ještě v sobotu hoodně pít. Od dneška už zas sekám latinu, přeci to chci dokázat nejen hrochovi, ale všem a hlavně sobě.

2 měsíce, 3 týdny a den

10. prosince 2010 v 9:17 Hami mňam
Tak teda po Vánočním večírku jsem taková celá pomačkaná, přejedená a ještě pomalu cítím víno v hlavě. 
Jídelníček ze včera asi radši doplňovat nebudu. Proběhlo mnoho vína, jídla a také nějaká tiramissu.

2 měsíce, 3 týdny a 2 dny

9. prosince 2010 v 7:58 Hami mňam
Tak jsem byla odhalena. Včera přišel Hroch z práce dřív (no přiznám se, že jsem taky byla po práci dlouho nakupovat a tak) a přistihl mě cvičit. Ale ukecala jsem to, že to byl jen výkřik do tmy, a že prostě jsem furt líná a tak . No asi jsem trošku šílená, co?

2 měsíce, 3 týdny a 3 dny

8. prosince 2010 v 9:31 Hami mňam
Tak včera jsem nakonec nějak záhadně dobruslila do práce i domů. Málem jsem se asi 6x natáhla, ale přežila jsem.

Byla jsem taky ještě nakupovat, spíš nějaký kravinky a vyhlídla jsem si růžovej zimní kabát. Tak uvidíme jak ho moc po Vánocích zlevní. Ráda totiž nosím v zimě barvičky, přijde mi to takové veselejší, když všichni nosí jen černou a šedou.

Hroch se vrátil z práce docela brzo, tak jsem ani cvičit na tajňačku nestihla a musela jsem teda změnit workout - dala jsem si jen 12ti minutový, když byl ve sprše

Ale do konce týden snad ten slibovaný opakovací workout stihnu.

2 měsíce, 3 týdny a 4 dny

7. prosince 2010 v 7:36 Hami mňam
Dobré ráno,
dneska jsem si do práce vyrazila v šatech a na podpatcích - nějak mě zasáhla slova Mgr. Oplacane (ty máš ale divnej nick) o tom, že holčičky by i v zimě měly být holčičky. Kabát teda nosím pořád, ale dneska jsme teda šla uplně za holčičku. Tak snad si cestou nezlomím nohu.
Práce na diplomce pokračuje o dost pomaleji než si přeju, no ale aspoň k tomu každý večer sednu a něco málo napíšu. Recept na sušenky bude... možná už dneska večír

Jinak včera jsem ten jídelníček musela trošku změnit. Dostala jsem chutě na syrečky a taky jsem neodolala svým sušenkám.