DatumPlánSkutečDatumPlánSkutečDatumPlánSkutečDatumPlánSkuteč
1.4.117117 cm20.5.113cm15.7.
109
cm9.9.105cm
15.4.116114 cm3.6.112cm29.7.
108
cm23.9.104cm
29.4.
115115 cm17.6.111cm12.8.
107
cm7.10.
103
cm
6.5.
114113 cm1.7.110cm26.8.
106
cm21.10.102cm

Září 2010

Čtvrtek

30. září 2010 v 18:43 Hami mňam
Tak ženy a teď už pořádně.

Dneska zas po dlouhé době weights. Jupí jup, už se na ty činky těším. Před weights snad i běh - aby se mi vyplavily endorfiny. No, i když těch mám i tak dost. Dneska mi přišly nové sportovní kalhoty. Jsou mi ale docela velký, takže na všechno cvičení to asi nebude. No uvidím jestli to vyřeším gumou do pasu nebo výměnou.

Neumím to

30. září 2010 v 14:44 Hami mňam
Ahoj holky, normálně zapomínám jíst. Hrůza. Teda spíš zapomínám si připravovat jídlo a pak tu jím lupínky a čokoládu abych neměla hlad. No, to to teda vedu.

Takže zas od zítra píšu jídlo - abych nezapomněla plánovat.

Bolestný návrat do práce

29. září 2010 v 10:34 Jak jde život
Pro všechny, kdo po prodlouženém víkendu trpí v práci jako já - jedna fotka  - ŽENA A ČINKY.

Pondělní dovolená

27. září 2010 v 13:20 Jak jde život
Ahoj holky, včera jsem Vám chtěla napsat, ale bohužel má Hroch děsně rozbitej počítač, tak píšu až dneska. Děkuji za pěkné komentáře všem a na Vaše přání odhaluji tajemství polohy na první fotce.

Sobota po pařbě :-D

25. září 2010 v 13:30 Jak jde život
Ahoj holky, včera jsem byla slavit narozeniny kamarádky. No, pěkně mě bolí hlava, ale spíš než alkohol podezřívám zablokovaný krk ze čtvrtečního spinningu.
Jo ve čtvrtek jsem nakonec na weights nešla - šla jsem domů spát a večer si dala trénink s hrochem. Mám zas nějakou zásobu fotek :-)

První podzimní

23. září 2010 v 13:33 Jak jde život
Ahoj holky, tak na spinning jsem nakonec vstala. Teda bylo to fakt náročný ráno. První spinning po létě je vždycky hroznej - člověk je zvyklej na svoje kolo a svůj styl jízdy a najednou na Vás někdo křičí jak máte jet rychle a v jaké poloze. Naštestí dnešní hodina byla hodně nenáročná, tak jsem si to užila a zajela všechno.

Tak jsem tu

22. září 2010 v 18:09 Jak jde život
A víte proč? Stýská se mi po Vás. Nějak jsem si zvykla psát všechno, co mě napadne a co dělám i sem a teď si připadám taková osamocená. Daří se mi zatím docela pěkně. O víkendu jsem byla na supr výletě - viz ty fotky. Sama chodila po horách asi 5 hodin a pěkně jsem si užívala svojí vlastní společnosti.

V pondělí jsem byla cvičit - ještě dneska cítím ruce :-) jo a taky jsem byla zas běhat. Mám spoustu elánu do dalšího sportování. Váha pořád leží ve skříni a metr neznámo kde.
Včera jsem se dost opila, ale i když jsem teď taková otrávená (asi tím alkoholem) stejně pujdu cvičit a pěkně si to užiju - špíček nešpíček, pohyb dělá dobrou náladu a udržuje tělíčko v chodu.

Jestli Vás zajímá jak jím, tak vlastně pořád stejně, sem tam čokoláda, ale jinak zdravý papání - protože mě to vždycky chutnalo a asi i chutnat  bude. Potřebovala jsem jen potřebu zhubnout vyměnit za chuť sportovat - jen tak, prostě se hýbat a pěkně si žít.

Moje snaha poslouchat potřeby těla je teď přehlušena četností lidí v okolí a v práci, ale snad se k tomu dopracuju a zavedu tichou rozmluvu s žirafím tělíčkem na denní bázi. Nemám žádný plány čeho chci kdy dosáhnout, snad mě to ochrání od toho nezdravýho  a hlavně zbytečnýho stresu.

Na ráno mám rezervaci na spinning, tak mi držte palce ať vstanu :-)

TENHLE BLOG POŘÁD ŽIJE - POŘÁD TO PLATÍ SPORT IS MY PASSION.

Čistím si hlavu

20. září 2010 v 11:19 Jak jde život
u nás doma na horách.

Už mě to štve

17. září 2010 v 8:01 Jak jde život
Pořád mylsím na to jak zhubnout, na nic jinýho se nesoustředím, ale to přeci nejsem já, veselá žirafka. Už mě to štve. Váhu zahazuju do kouta, centimetrem budu měřit leda sukně při šití. Takhle se nedá žít. Včera jsem si místo cvíča vybrala večer strávený s miláčkem a že si zacvičím Zuzku, pak se mi cvičit nechtělo a uplně na mě padla deprese, že jsem nemožná, když necvičím a že cvičit musím.

Prd, nic nemusím. Prostě na  všechno tohle blbý přemýšlení kašlu. Od začátku léta se snažím zhubnout - takže mám nějaký 4kg nahoře, 3cm na obvodu a hlavně bordel v hlavě a histerický scény na denním pořádku. Tak takhle ne. Budu sem psát jídelníčky, možná i  cvíčo, ale už to nebudu řešít. Chci být přeci normální veselá holka a né fňukající monstrum, co se cpe potají čokoládou a před hrochem fňuká, že je tlustý.

Možná se teď na blogu i na chvíli neobjevím. Tohle není zdravý

Den 15, měsíc září

15. září 2010 v 17:55 Hami mňam
Dneska se mi v hlavince žádný moudra neurodila, takže včera trénink docela fajn. Po tréninku birell se spolubydlícíma a pak do hajan.

Večeři jsem včera trochu změnila a taky jsme uzavřeli s Hrochem pakt, že když budu jíst sladkosti, nemůžu pít kafe, tak to jsem se zas nechala do něčeho navrtat kafe miluju, tak žádný sladkosti.
Taky jsem dneska porušila svůj systém půlení obědů a vůbec se mi to nelíbilo - byla jsem přejedená ještě ve tři odpoledně. UFFF

Dneska jdu zas na tae bo. Jupí jup

Den 14, měsíc září

14. září 2010 v 17:45 Hami mňam
Tak jsem tu, veselá jako vždy. Plná energie a chuti do zdravého života, posilování, sportování, hrochování, blogování a tak dále.
Včerejší cvičení trošku pomohlo a pak hlavně se pořádně vybrečet těsně před spaním. Tak nějak to ze mě spadlo všechno. Chudák hroch teda měl pořádnou scénu před spaním, ale ustál to statečně. V noci jsem tak nějak málo spala a všechno se mi pěkně urovnalo v hlavě - teda snad. Taky k tomu pomohla určitě skvělá večeře od Hrocha - pravý indický kari s rýží. Mňam - to já fakt miluju.

Den 9, měsíc září

9. září 2010 v 10:42 Hami mňam
Ooo děkuji všem za tolik komentářů. Moc mě těší, že sem chodíte a čtete mě a dokonce chválíte a inspirujete se, je to pro mě velká motivace.
Včera jsem nakonec na tae bo nešla, měla jsem hoodně práce, tak jsem zůstávala v kanceláři déle. Konec konců pauza mi neuškodila, cvičila jsem od neděle každý den a začínala jsem být hodně unavená. O to víc se těším na dnešní cvičení. Dám si Zuzku a běhání. Ráno jsem totiž dobíhala tramvaj do kopce a strašně se mi to líbilo ten pohyb po ránu, takže jsem zas asi připravená na další běh. Juchů. Má to nás takhle víc, že na běh musí  být velká chuť a pak je to jak vstupenka do ráje.

Večer jsem dělala nepečený dortík s čerstvými malinami a piškoty, tak jsem si místo tvarohu dala vylízání mísy od dortíku :-) (bylo tam hodně cukru, ale jinak jen jogurt a trošku smetany). A ráno jsem měla dortík k snídani. Hrošík si ho takhle objednal a ještě mi pomáhal (hlavně přisypávat ten curk - prej ještě, ještě tam dej.)

Den 8, měsíc září

8. září 2010 v 11:49 Hami mňam
Tak už i já. A ptáte se co? Emotivní jedení - včera jsem zjistila nemilou věc o svém studování a byla jsem z toho tak rozhozená, že jsem si koupila pytlík kešu a celý je bezmyšlenkovitě snědla. Nejde mi o těch pár oříšků, ale o ten fakt, že jsem špatnou náladu musela zajíst. To není dobrý. Musím se toho příště vyvarovat.

Tudíž jídelák ze včera lehce upraven. Včera jsem tedy cvičila zas pod vedením Hrocha, dávám sem jednu fotku abyste viděly jak mi to jde :-) Nutí mě líbat zem

Den 7, měsíc září

7. září 2010 v 14:02 Hami mňam

Dneska jsem krásně unavená, nic mě konkrétně nebolí, ale všechny svaly v těle mám takový těžký a unavený jak po dobré práci. To je ještě lepší pocit, než taková ta krutá bolest. Musím říct, že od soboty, kdy mi Hroch připomněl, že vlastně nechci hubnout, ale žít zdravě na furt, mi sluníčko začalo svítit víc.  Včera jsem byla nakonec na Tae bu - chess boxing jsem vůbec nestíhala časově.
Dneska žádný cvíčo ve fitku, takže si dám starý workout od Zuzky a pak mě možná potrápí Hrošík


Den 6, měsíc září

6. září 2010 v 10:08 Hami mňam
Krásné slunečné pondělí

Včera supr cvíčo pod vedením ing. Hrocha a taky krásně romantická procházka na Petříně.
Dneska nějaké cvíčo ve fitku ale ještě nevím jestli tae bo nebo radši weights a nebo Chess boxing. Uvidíme.

Den 5, měsíc září

5. září 2010 v 13:15 Hami mňam
Dneska jsem si docela pospala


1. (10:00) mléčná rýže, kafe s mlíkem

2. (13:30) ryba, zelenina, těstoviny

3. (15:30) 1/2 jablíčka,celozrný chleba (1plátek), sýr cihla, kafe s mlíkem

4. (17:00) 1/2 jablíčka, 1/2 cottage

5. (18:00) druhá půlka oběda, kafe s mlíkem

6. (21:00) tvaroh

Pití: 3 kafe, 2,1l vody, 0,5 l čaje, 0,5l šťávy

Zase na začátek

5. září 2010 v 13:09 Jak jde život
Ahoj slečny. Určitě jste si všimly, že poslední dobou pořád něco vymýšlím, přemýšlím, challenguju, ale skutek utek. Rodí se ve mě hrůzná myšlenka, začínám vidět pravdu:

V poKlusu

2. září 2010 v 18:19 Jak jde život
Asi jsem se zbláznila, poslouchám Tomáše Kluse, pořád a v kuse. Má takový veselý písničky ale i  smysluplný texty. Jo a Hroch ho nemá rád :-D


Den 2, měsíc září

2. září 2010 v 9:50
Pěkný čtvrtek přeji. Včera jsem nakonec jídelníček zas nedodržela, navíc mě hroch mile překvapil večeří, takže jsem místo chleba měla smetanovou omáčku, nedietní, zato výbornou. Zase jsme byli v kině - na Počátku a bylo to supr, hodně se mi ten film líbil.

V práci jsem byla včera celý den unavená, tak jsem si po příchodu domů dala šlofíčka a po hodině spánku a večeři jsem si s chutí zacvičila Zuzku, dokonce mám i nějaké fotky, tak  Vás zas budu oblažovat :-D

Dneska mám opravdu chuť zase pěkně jíst a zdravě se dostat na nižší váhu a hlavně do některých kalhot, které jsem nosila v dubnu a březnu a teď je nezapnu. Chci taky dodržovat pitný režim a jíst o něco menší porce. (nebojte, fakt jsem se nezbláznila a taky fakt žiju i něčím jiným než hubnutím - jen to tak vypadá, protože o tom hubnutí tu píšu). Jinak po vysazení HA zatím necítím žádné změny - asi to na mě nemělo takový vliv, no ještě uvidíme.

V práci máme dneska poradu s ředitelem, tak snad nám neřekne, že krachujeme. To by mě fakt dostalo. A po práci jdu na weights, v pondělí jsem nebyla, tak se moc těším. Ze Zuzka workoutu mě bolí břicho a nohy, takže prsa a biceps budou pro mě ideální variatou :-)

Začínám mít nervy ze školy, musim se do toho dát, jinak skončím jako tlustá a nedostudovaná žirafka. (tlustá, že budu zajídat depky z nedostudování)

Den 1, měsíc září

1. září 2010 v 9:56
No, tak je tu nový měsíc, nový školní rok a nová šance i pro mě. Pořád se potácím ve světě bez motivace. Hlavně před snědením sušenky mě nedrží žádná vnitřní síla ani cíl (a to si jich stanovuju tolik) Prostě holky, musim se do toho opřít, pěkně tloustnu a to se mi nelíbí. Včera jsem byla s Hrochem v kině - supr film, a na večeři v mekáči - už ne tak supr! Zato jsem včera cvičila Zuzku a bylo to fajn, pěkně mě bolí bříško. Jo a taky jsem si smutný podzimní den zpříjemnila nákupem hadříků :-)

Dneska jídelníček dodržím!!!

Snídaně: polomáčená sušenka, müsli, mléko, kafe s mlíkem

Svačina: broskev, 1/2 cottage

Oběd: Kuřecí plátek zapečený rajčaty a mozzarellou,omáčka, americké brambory

Svačina: rajčátka, 1/2 cottage, 3 kostičky čokolády

Večeře: těstoviny, kuřecí maso, smetanová nivová omáčka, 1 tofife

2večeře: jablko

Pohyb: Zuzky workout