DatumPlánSkutečDatumPlánSkutečDatumPlánSkutečDatumPlánSkuteč
1.4.117117 cm20.5.113cm15.7.
109
cm9.9.105cm
15.4.116114 cm3.6.112cm29.7.
108
cm23.9.104cm
29.4.
115115 cm17.6.111cm12.8.
107
cm7.10.
103
cm
6.5.
114113 cm1.7.110cm26.8.
106
cm21.10.102cm

Srpen 2010

Den 30, měsíc 1.

30. srpna 2010 v 11:37
Taky Vám teda něco povím. KAT a Katull tady povídá krásný články a já mám nějak potřebu Vám taky něco napsat. Teď jsem ten blog trošku zanedbávala a vlastně jsem zanedbávala i sebe, je to tady takový moje území a já svoje pozice vyklidila. Hodně jsem se přizpůsobovala Hrochovi, ne, že by to bylo nějak znát, ale měla jsem pocit, že dělám všechno pro něj a podle něj a vůbec si nežiju. Chudák to včera zchytal v mých výčitkách a nakonec z toho vyšlo, že to je stejně můj problém. Přeci po mě nikdo nechce abych se nějak zapřela a dělala všechno, je to spíš na škodu.

Den 26, měsíc 1.

26. srpna 2010 v 19:43
Tak aby dneska té motivace nebylo málo, zamyslela jsem se pořádně nad výsledky z InBody a zjistila jsem, že k mým vytouženým 18% tuku mi přebývá pouhých 1,5kg špeku. To musím dát dolů přeci.  Není to žádná velká cifra. To mě docela namotivovalo a rozhodla jsem se dát si metu na konec mě 3month challenge, mám doma supr fotografku - spolubydlící, tak jsem jí poprosila o krásné fotky někdy v říjnu a do té doby to musí být!!! Budu ještě pěknejší a svaly se mi budou rýsovat a basta!

Moc mi to dodržování jídla a disciplíny vůbec nějak poslední dobou nejde. Zaplať pámbůh za to cvičení, to mě drží nad vodou a mezích žravosti. Tak si řikám, že by mě představa krásných fotek mohla nějak namotivovat. Navíc hroch chce od spolubydlící nějaké naše společné foto - do nového hnízdečka, tak ať jsem tam největší možná kočka, no ne? Jinak musím hrocha pochválit - chrání mě od nástrah sladkostí i alkoholu a chodí na pivko radši s jinejma :-D jo a taky sem přestal chodit, protože jsem mu jednou řekla, ať toho nechá, že mi to kazí morálku...a on fakt přestal. Prostě zlatíčko.

nepamatuju si, co jsem dneska jedla, tak jídelníček dneska nebude.

Krásky sportu

26. srpna 2010 v 11:15 Jak jde život
Čtvrteční pokochání krásami sportu. Včera jsem viděla Báru Čermákovou na Ronnie - taky ji má dneska Elissh na stránkách a tak mě napadlo, že se mi asi víc než všechny fitnesky dohromady líbí holky, které svoje tělo používají ke sportu (jinému než posilování), tak jsem jich Vám sem pár dala. Jsou to většinou skokany - výškařky nebo beach volejbalistky, které vypadají jak kdyby si odskočily z mola :-) a poslední je moje oblíbená trenérka Nicole. Ta taky vypadá skvěle.

Den 25, měsíc 1.

25. srpna 2010 v 16:47
Tak dneska je teda absolutně vysmátý den. Celý den se s kolegyněmi jen chechtáme. Posloucháme Tomáše Kluse a tak. Prostě pohoda v práci  Po včerejším cvíču mě krásně táhnou bicáky a prsa - jo kliky na pěstech jsou maso a ty další cviky taky, zvlášť když si žirafka hraje na hrdinku s 5kg činkama.

Úterní úvaha

24. srpna 2010 v 18:29 Jak jde život
Život je krásnej. Koukala jsem na blogy holek, které nemám v přátelích a řikám si, proč mě asi nečtou? No, možná proto, že si poslední dobou pořád na něco stěžuju, a tak jsem Vám všem chtěla říct, že jsem spokojená a mám ráda každou chvíli co žiju. A taky Vám dám střípky mého štěstí ochutnat aspoň ve fotografiích.

Den 24, měsíc 1.

24. srpna 2010 v 11:41
Tak po měření tuku jsem trochu klidnější, ale zas zhubnout za 3 měsíce jen 300g tuku je taky nic moc :-) Dost mě potěšilo, že se mi zmenšila disbalance svalů na nohách - no a zvýšila na rukách, ale to doženu.

Měření tuku - InBody230 výsledky

23. srpna 2010 v 14:48 Míry a váha
Ahoj ženy, tak jsem se zas vypravila zjistit jak jsem na tom s tukem a svalstvem v těle. Překvapivě mám méně procent tuku a více svalů. Juchů a taky víc kilo. No, celkově ale samý zlepšení.
Jen mám teď zavodněný organismus, to bude asi tím vysazením antikoncepce. Až si tělo trochu zvykne, bude líp :-)

Den 22, měsíc 1.

22. srpna 2010 v 21:55
Ahoj ženy a dívky všeho věku, omlouvám se za šíření poplašných zpráv a sdělení. Canelle neboj nevisím nikde na stromě ani u stropu, docela pěkně si užívám víkendu.
Věta, že všechno je špatně jen vystihovala moji náladu ze čtvrtka a pátka, kdy jsem zjistila, že moje bolest zad je vlastně bolest ledvin a za mé časté návštěvy toalety nemůže přemrštěný pitný režim ale spíš hodina tae ba v dešti (v pátek v Račicích), taky moje pramalá radost ze spousty práce a nenedbávání blogu (jo, report je pořád někde v nedohlednu) no a neposlední řadě zoufalství z toho, že nemůžu jít cvičit. Na to, že do sebe cpu sladkosti přímo pod tlakem už ani nežehrám. Prostě bude zas líp. Jen ten název rubriky 2months challenge asi nechám až do října jestli se teda v žáří vzpamatuju

den 20, měsíc 1.

20. srpna 2010 v 11:22
všechno špatně.

Den 18, měsíc 1.

18. srpna 2010 v 18:37
Holky to je směsný jak si tu jedu tu svojí 2moths challenge a vesele žeru sladký. To se teda stydím. Takže dnes snad už naposled sladkosti a od zítra zas jím jak jsem řekla. Pěkně a zdravě.

Dneska v práci zas fofr, tak se ozývám jen krátce. Jdu na tae bo. Včera weights byly supr. Report stále v nedohlednu, ale beru dnes Hrocha na večeři, tak mám další výmluvu.

Den 17, měsíc 1.

17. srpna 2010 v 9:23
Tak jsem včera nešla ani cvičit a navíc jsem pěkně podělala jídlo. Skoro bych řekla, že celej cvičební víkend přišel vniveč.

Takže se znovu stavím na nohy a vyspinkaná (ne jako včera) se vrhám do dalšího dne. Dneska cvičit jdu - na weights advanced - místo včerejška. Tak mi držte palce holky. Jo a report bude. Jen zatim nevim kdy :-)

Den 15, měsíc 1.

15. srpna 2010 v 11:40
Tak se hlásím po sportovním prodlouženém víkendu. Odjely jsme s Opičkou trošku dřív než bylo v plánu, protože tam za A bylo deštivo, za Bé jsem už byly pěkně zničený a za Cé se nám stýskalo po Hrochovi a opičákovi.

Přišly jsme ale jen o dvě hodiny dneska ráno, tak to myslím nějak přežijeme jo a taky o včerejši diskotéku - to přežijeme určitě. Zítra zas razím na tae bo tak budu mít aspoň den na regeneraci.

Report i s fotkama přidám později. Snad nebudete příliš nedočkavé.
Dneska má hroch oslavu narozenin, tak bude grilovačka a snad i nějaký zdravý nepečený dortík. Hlavně nesmím zas přibrat všechen ten špíček, co jsem vycvičila :-)

Den 12, měsíc 1.

12. srpna 2010 v 11:57
Dneska mám dovolenu, spaní do devíti, snídaně hezky vklidu a pak balení věcí na prodloužený víkend. To je pohoda.
Včera jsem nakonec cvičit nebyla, na tae bo byl záskok (ten co minulou středu) a to bych se unudila k smrti, tak jsem radši jela domů hostit návštěvu. Byl u nás hrochův brácha. Buchta mu chutnala, ale moje celozrný jednohubky už ne (prostě je na rohlíky a knedlíky, ale musí si zvykat hoch). Taky u nás byla opička na návštěvě. Prostě pěknej večer.

Všechny se mě ptáte kam, že to jedu. Takže jedu do Račic na sportovní prodloužený víkend (bude se tam 3-4 deně cvičit posilování, tae bo a cviky na rovný záda) pořádá to naše oblíbená cvičitelka z fitka, kam chodím.

Beru s sebou foťák a Opičku, tak pak napíšu report i s fotkama. Hodně se těším, protože jsem na cvičícím pobytu ještě nikdy nebyla. Snad to bude fajn. Jen to počasí mě trochu děsí.Ozvu se Vám v neděli večer a tímto se omlouvám i Katull, že nebude číslo do tabulky, budu se snažit zvážit co nejdřív.

Den 11, měsíc 1.

11. srpna 2010 v 10:35
Ahoj při středě, tak jsem doplnila tabulku nahoře a měla bych pomalu vymýšlet novou jak poznamenala KAT. Jo, moc se mi ten cíl teda nepovedl. Špíčku mám víc než jsem plánovala, ale celkově teda neházím žádné zbraně do obilí.

Včera jsem změnila plán a vynechala weighs ve prospěch buchty. Zase jsem něco pekla. Ale aspoň jsem si zacvičila Zuzku a dokonce se trochu proběhla - sice jen asi 15 minut ale i tak to bylo moc příjemné. Buchta dopadla moc dobře. Dneska jsem měla kus k snídani a dám si ještě asi po obědě ke kávě.

Taky u nás byla včera kamarádka na návštěvě, musím se teda pochválit - jsem konečně hostitelka a cítím se v novém hnízdečku jako doma. Baví mě to :-) Všem  chutnaly celozrný sušenky Melasky i nakrájené ovoce - když hostit, tak zdravě, ne? No a buchta ještě nebyla hotová, tak utřeli nos

Dneska se moc těším na Tae bo a zítra odjíždím na prodloužený víkend - cvičící. Sice má pršet, ale tím si s opičkou nenecháme zkazit náladu. Takže další report bude až v neděli večer, budu zničená, unavená, ale doufám, že taky hodně nadšená.

Den 10, měsíc 1.

10. srpna 2010 v 9:30
Krásné úterý přeji. Včera jsem si báječně zacvičila. Opravdu musím říct, že weights, když se na ně člověk plně soustředí a vezme si těžší činky, mě k uspokojení mého hladu po sportu a činkách uplně stačí. Odcházela jsem s klepajícíma se nožičkama i ručičkama. Večer jdu zas, jen nevim jestli budou prsa biceps, nebo záda a triceps. Radši bych to druhé. Ty moje záda potřebují rozvoj jak blázen. Taky jsem si dala 4 pseudo shyby, jde mi to líp a líp, mám ze sebe radost.

Konečně se taky umoudřilo počasí a vylezlo sluníčko. Prostě celkově mám zatím supr den a supr pocit.

Včera jsem měla malinkou rozepři s Hrochem, ale snad bude už dobře a skvěle. Jídlo se mi včera nepovedlo podle plánu - měli jsme rozlučku s těhotnou kolegyní, ale myslim, že jsem to zvládla pěkně.

Den 9, měsíc 1.

9. srpna 2010 v 10:17
Přeji krásné pondělní ráno, pořád s otevřenou pusou sleduji tu spoušť, kterou udělala řeka u nás v okolí. To je fakt maso.
Taky mě pobavil dnešní horoskop - obyčejně tyhle věci nečtu,natož abych se tím řídila, ale uznejte samy...tohle je fakt asi pro mě:

Bráníte se připustit si, že vás nejvíc přitahuje to, co si odpíráte. Když v rámci zdravého životního stylu či diety zhřešíte a výjimečně si dopřejete kousek čokolády nebo sklenky vína, nic dramatického se nestane, hlavně si to nevyčítejte.
Naštěstí jsem si už včera před spaním přiznala, že jsem v poslední době opravdu žila spíš v duchu musíš a nesmíš než v radosti z pohybu, zdravého jídla a všeobecně radosti ze života. Takhle bych to daleko nedotáhla, leda tak k sebelitující se bacultatý žirafce. Tak to teda ne. Dokážu žít zdravě a jíst pěkně, protože věřím tomu, že to dokážu a chci jíst pěkně. (ne protože bych měla a abych nebyla tlustá, ale prostě protože chci, bude mi tak líp)

Den 8, měsíc 1.

8. srpna 2010 v 22:41
Neděle začala líp než sobota, počasí se umoudřilo a s tím i moje nálada. Konečně jsem si zacvičila - dala jsem si asi 20 minut ruzných cviků ze Zuzky  a pak trochu kliků, pseudo shybů a břichocviků.

Po obědě jsme jeli pomáhat vytopenýmu hrošímu kamarádovi vyklízet dům. Jídlo teda nic moc, ale aspoň jsem se neválela celý den v posteli nebo na gauči jako včera.

Už asi ani nedám dohromady co jsem všechno snědla, tak jídelníček bude až zítra. Snad nikdo nemáte nic vytopenýho. Sportu zdar.

Den 7, měsíc 1.

8. srpna 2010 v 22:37
Prší prší jen se leje, původně plánovaná návštěva mých rodičů se zřejmě kvůli povodňové vlně neuskutečnila. Bydlíme totiž v Libereckém kraji a malá říčka se naším a dalšími městečky prohnala posilněná o "trochu" deště z hor tak, že vzala pár silnic, domků, zahrádek a autíček s
 sebou.
No, nebudu to tu víc rozebírat, doma neplavem, všechno OK, jen jsem si teda nemohla vyzvednout váhu a další malichernosti. To se zdá ve světle povodní jako totální blbost o tom vůbec psát. 

Neměla bych to svádět na počasí, ale z toho blbýho deště jsem měla tak hloupou náladu, že jsem jedla jak dobyteček a ani necvičila
Dokonce se mi stalo, že mě Hroch probudil s tranzu a já měla v držce sušenku, tak to už je prostě moc. Seděli jsme na návštěvě u naší malý Emičky (miminko) a pili kafe, na stole bylo pohoštění a sušenky mezi ním. Já jsem si hned při příchodu řekla, že se tentokrát udržím a žádnou si nedám, vždyť mám přeci svoji 2month challege, ale ejhle, piju si kafíčko, a najednou se mě Hroch ptá, od kdy jím sušenky, já že vůbec, no a proč mám prej jednu v puse a druhou v ruce?
Tak to teda fakt kua nevim!!!!! Ale víte co, nevzdám to a od pondělí zas sekám latinu.

Den 6, měsíc 1.

6. srpna 2010 v 10:58
Tak je tu konečně pátek. Musím říct, že se na víkend těším. V práci je to náročný a jak bydlím s hrochem, nechodíme spát zrovna brzo, tak jsem pěkně nevyspalá a unavená. Pěkně se zítra vyspím.
Dneska mám tedy volno od sportu a užívám si jedení té včerejší buchty.

O víkendu plánuji nějaký aktivní odpočinek, buď výlet na některý z kopců v okolí nebo kdyby pršelo, zacvičím si doma a pořádně se protáhnu.
Šestý den nové challenge snad proběhne v pohodě a klidu.

Den 5, měsíc 1.

5. srpna 2010 v 23:25
Tak zatím vycházím s čistým štítem. Včera jsem tae bo trošku nemohla rozdýchat- dala jsem si předtím ještě jednu hodinu cvičení a snížené sacharidy se projevily, tak jsem musela zdrhnout. Doma mi hrošík udělal rybu a těstoviny k večeři, ani jsem se nevzpouzela ale byla jsem hodně vděčná.

Dneska jsem zase pekla, tentokrát supr fitness buchtu,je fakt mňamozní. Pak jsem si dala workout od Zuzky. Docela pěkný den dneska.
Taky jsem nafotila náš pokojík, ale nevim jestli to sem mám dávát. Poradím se s Hrošíkem. Děkuju moc za komentáře i uznání, že potřebuju makat a hubnout dál.