DatumPlánSkutečDatumPlánSkutečDatumPlánSkutečDatumPlánSkuteč
1.4.117117 cm20.5.113cm15.7.
109
cm9.9.105cm
15.4.116114 cm3.6.112cm29.7.
108
cm23.9.104cm
29.4.
115115 cm17.6.111cm12.8.
107
cm7.10.
103
cm
6.5.
114113 cm1.7.110cm26.8.
106
cm21.10.102cm

Červenec 2010

Den 4, týden 29.

29. července 2010 v 9:14 Hami mňam
Všechny Vás asi nejvíc zajímá jak dopadlo naše kafe s Elish a Merry  tak já Vám to teda napíšu. Bylo to opravdu supr setkání, pěkně jsme si pokecaly o cvičení, jídle o Vás na ostatních blozích a taky o našich skutečných životech.

Merry je opravdu moc pěkná holka a hodně sympatická. Takže to, jak na Vás působí je pravda, myslím, že je to taková ta kamarádka, kterou chce každý mít :-)

Elish už jsem viděla jednou na jaře, takže už jsem věděla, že je milá hezká a fajn. Dneska jdem spolu cvičit tak ji ukážu i hrochovi a naopak :-)

Přemluvila jsem totiž svýho hrocha aby se mnou šel na Europea weights. Teda moc jsem ho nepřemlouvala, jen jsem se zeptala jestli jde a on řekl, že jo. I když teda nevim kdo je bude dneska cvičit, protože moje oblíbená cvičitelka včera na tae bu nebyla.  Místo ní tam byla nějaká holka, co cvičí na Palmovce a byla to vyloženě nuda. No, každý den není posvícení. Navíc mě zřejmě z absence večeře (nahrazena kafem s holkama) chytaly křeče do břicha, tak jsem byla na jednu stranu ráda, že to nebylo moc náročný. Snad si to dneska vynahradím.

Večer jsem stihla vyklidit a zabalit většinu věcí v pokoji a dneska se teda stěhuju. Je to tak trochu smutný a taky hodně veselý. Taky jsem večer radila kamarádovi jak má jíst, aby zhubnul špíček na břichu, protože on je strašnej běžec (běhá denně třeba i 12 km) ale furt nemá to tělo, co by chtěl, protože neumí jíst. Tak jsem si připadala jako "děsná odbornice" , spíš jsem mu teda řekla, co jím já.

A taky slečny děkuju za krásný a milý komentáře k fotkám. Děkuji moc. A hrochovi dneska pochválím rukavice :-)

Den 3, týden 29.

28. července 2010 v 12:27 Hami mňam
Středa je tu a s ní a kafe s holkama blogerkama. Musím říct, že se těším. Ráno jsem se furt nějak nemohla oblíct, tak jsem se 3x převlíkla a nakonec mám málo oblečení, je mi zima, padaj mi kalhoty a tričko leze nahoru. to jsem to zas vymňoukla.

Po kafi frčím na tae-bo, dneska Intro. To zas budou bolet svaly. Ještě je teda cítím z pondělí. Včera jsem nakonec byla bez sportu, musela jsem něco dodělat v práci. Večer jsem se ještě sešla s Opičkou v novém bytě, moc se jí libil. Jo a zjistila jsem, že potah na matraci se nedá prát a jak ho mám asi vyčistit? No? Do čistírny ho nepotáhnu, musim to nějak vymyslet.

Večer se už musim sbalit a zítra se asi začnu pomalu stěhovat. Mám toho dneska hodně v plánu, tak to snad všechno zvládnu.

Den 2, týden 29

27. července 2010 v 11:18 Hami mňam
Krásné úterý Vám přeji. Včera jsem si krásně zasportovala. Tae bo bylo skvělý, i když nás tam teda bylo jak psů a zas nebylo moc vzduchu, začínám si na to asi zvykat  a potom weights - prsa a biceps. Docela drsňárna vzhledem k tomu, že mě bolely prsa ještě ze sobotního workoutu, ale zvládla jsem to. A hrozně se mi to líbilo, dlouho jsem tam totiž nebyla a opravdu mi to scházelo. Už pomalu začínám cítit bicáky i prsa.

Večer u mě zas byl hroch, udělala jsem mu zdravou večeři a půlku mám dneska k obědu. Docela si pochutnal, ale trochu jsem ho podcenila a udělala mu víc jídla než snědl.
Dneska mě čeká snad to běhání, nebo možná motokáry s kamarádem a jeho přítelkyní, to se ještě uvidí. V práci je toho hodně, tak tu asi budu muset být dýl.
No a s naším stěhovaním to vypadá už velmi nadějně. Asi už budem ve čtvrtek bydlet v novém a spolu. Těším se. Jo a jídlo jsem včera dodržela a taky mi už tak nepnou kalhoty (myslim, že mi splaskly svaly, protože jsem nebyla o víkendu na kole a s tím přibíráním to není tak horký.)


Den 1, týden 29

26. července 2010 v 10:07 Hami mňam
Tak další pondělí a další týden. Včerejší jídelníček jsem pro změnu nedodržela. Ach jo. Ale dneska se zase pokusím. Pořád se držím toho, že chci zařadit víc ovoce a zeleniny na úkor zbytečných sacharidů a hodně pít. Zato jsem včera s hrochem cvičila shyby a záda všeobecně. Je to od něj moc pěkný, že se mnou cvičí, sama bych se k těm zádům nedokopala.

Dneska se už moc těším na tae bo a pak pujdu asi i na weights. Mám dneska ještě větší chuť sportovat než jindy a zase ve mě roste chuť jít běhat, tak to vidím tak na zítra

Taky jsem se dneska zase změřila, výsledek je v tabulce nahoře. Teda fakt nic moc, ale jak mě hroch v sobotu fotil, přišla jsem na důvod toho proč nezapnu kalhoty: mám víc špíčku, mám i víc svalů a víte co holky? Jsou tam

Den 7, týden 28.

25. července 2010 v 9:09 Hami mňam
Hnedka od rána citím všechny svalíky. Mám z toho radost, už jsem dlouho neměla nic namoženýho a tak trochu masochisticky mi to chybělo. Takže cítím prsa, záda, zadek, nohy i břicho. Je vidět, že jak jsem dlouho podle Zuzky necvičila, tělo si odvyklo.
Počasí zas vypadá nic moc, tak ani nevím, co máme v plánu. Hroch zatím spí, tak ho asi pujdu probudit, nasnídáme se a pak večer napíšu jak jsme se měli.

Den 6, týden 28

25. července 2010 v 9:02 Hami mňam
Tak v sobota proběhla uplně jinak než podle plánu. V pátek večer, jen co jsme šli s opčikou z tae ba začlo strašně pršet a pršet už nepřestalo. Vzduch venku byl vskutku krásně pročištěný a násáklý vlhkostí, krásně se dýchalo, ale bylo nám jasné, že z výletu asi nebude nic. A taky že jo. Jen jsme dorazili k opičce domů, její přítel nám oznámil, že na Moravu se nejede. No co, naštestí tam byl i můj hroch, tak jsme si dali vínko, trošku kešu oříšků a pěkně si popovídali.Kluci byli teda pěkně unavený, protože stavěli celý den střechu Opičce na nový dům, tak se šlo brzo spát.
Ráno jsme si pospali až do desíti, pak jsme skočili na nákup do Makra-mám ten skvělý řecký jogurt v kyblíku. To budou královské snídaně. A pak jsme jeli k hrochum domů. Teda do našeho doupátka, které nám vyčlenili hrochovi rodiče.

Den 5, týden 28.

23. července 2010 v 9:10 Hami mňam
Nejde to a nefunguje to!!!

Ptáte se co? No přeci to moje "normální stravování". Dneska se udělala konečně trošku zima, tak jsem si hnedka po ránu zkusila svoje džíny, co jsem si kupovala v březnu, kdyby to někoho zajímalo tak jsou to tyhleJeans

A rozhodně už mi nejsou tak pěkně volný na stehnech jako dřív a přes zadek jsem je sotva zapnula. Zkusila jsem si i další kalhoty a vyšlo to uplně stejně. Sotva je dopnu a to i když mi bývaly volné.
Takže nedělám z toho nějakej děsnej problém, určitě nevypadám o moc hůř než v březnu, dokonce mám určitě víc svalů, lepší fyzičku a lépe "postavené" tělo. Ale chtěla bych zase nosit své oblíbené džíny a nepřibírat zbytečně centimetry. V podstatě od půlky května tak jím tak nějak bez řešení a poslední měsíc i s častným hřešením.
Tudíž jsem usoudila, že jíst normálně znamená necpat se sladkostma jen proto, že můžu, ale dostatečně pít a dávat tělu jen to, co potřebuje. Než se zase uklidním, budu psát jídelníčky a pocitvě je dodržovat. Ono totiž vůbec není zdravý jíst tak, jak jsem teďka jedla, budu si hlavně dávat větší pozor na dostatek zeleniny, bílkovin (dobré masíčko, tvaroh, jugurty) a ovoce.


Den 4, týden 28

22. července 2010 v 12:26 Jak jde život
Tak je to téměř týden od mého běhacího článku. Moc se Vám omlouvám, že Vás takhle zanedbávám. Vůbec nemám sílu psát nějaký dlouhý články. V práci je vedro, celý den jsem unavená a motám se jak moucha na jaře. A když jdu cvičit, přijdu domů tak mrtvá, že se už nedonutím ani zapnout počítač.

Ale dneska jsem se rozhodla, že už Vás dýl zanedbávat nemůžu a napíšu, co je nového.


Bude to trošku delší, tak mě snad neukamenujete

Den 1, týden 28.

19. července 2010 v 17:52 Hami mňam
kickAhoj holky, žirafka žije, pracuje a jde cvičit. O víkendu hlásím dalších 70 km na kole a spousta shybů s dopomocí v neděli.

Jídlo teda dost nedietní, ale věřím, že ty svaly to spálí. Docela mě bolí hlava a vůbec se mi nechce pracovat a ani není morálka na dlouhý článek.

Tak se loučím a děkuji za přízeň a taky krásný komenty k běhacímu článku. Zas mám na bytě hrocha, tak se těšim - ale zas mu utíkám cvičit tentokrát na Tae bo.

Pa mé statečné bojovnice.

Den 5, týden 27.

16. července 2010 v 8:16 Hami mňam
Run Giraffe!RUN!
Run
Krásný pátek přeji, včera jsem nakonec na weights nešla. Ozval se mi totiž Hroch, že je na pohovoru v Praze a bude spinkat v žirafím doupátku. Vzala jsem ho teda na večeři (bohužel mi volal až po mojí večeři, tak jsem mu jen koukala do talíře a ucucávala svýho oblíbenýho Birella) a pak domů, protože byl ale z toho povohoru a vedra unavenej a já děsně nevybitá. A taky protože mi překazil plány na cvičení. Nechala jsem ho napospas mému notebooku a utekla jsem mu běhat

Bylo asi už 20:45 a vzduch byl po dešti takovej krásně čistej, běželo se mi uplně samo. Supr hudba do uší a nožky jen kmitaly. Asi jsem si pěkně vymakala fyzičku na těch kolech, protože jsem běžela o hodně dál, než jsem měla původně v plánu. Asi ve tři čtvrtě trati mě začaly trošku bolet svaly a úpony v kyčlích - ale víte co? Objevila jsem věc, které se mi nikdy nedostávalo. Chtěla jsem běžet dál a pořád a nevzdat to. A ono to najednou šlo. Když jsem zjistila, že už běžím asi 40 minut v kuse, otočila jsem to, protože jsem hrochovi slíbila návrat do 22h.


Den 4, týden 27.

15. července 2010 v 10:53

Dneska nebe samý mráček a já jsem docela ráda, třeba v práci bude trochu k žití a konečně udělám i něco jinýho, než je jezení spousty zmrzliny. Jsem taky moc ráda, že se Vám líbil článek o dovče. Musím říct, bylo to supr dobrodrůžo, jen samy dvě, všechny věci na kolech, napospas Německé přírodě, daleko od domova.

No, dneska mám v plánu EU weights - záda a tricepsy, ale uvidíme jak se to nakonec všechno vyvine. Včera na tae bu zas nebylo moc vzduchu, ale i tak jsem si krásně zacvičila, cvčitelka si už pamatuje moje i Opičky jméno jak nás pěkně buzerovala, jak to máme dělat dobře. (to je supr znamení, protože takhle opravuje jen ty, co to už pěkně uměj a choděj dlouho, začátečníky nechává ať si zvyknou, aby je nedemotivovala). Pěkně mě včera bolely snad všechny svalíky, krásnej pocit. Pak došlo i na ledový kafe a dokonce zas nákup dalšího tílečka.

Cyklo dovolená - stezka Odra-Nisa

14. července 2010 v 17:39 Jak jde život
Tak slečny, tady je slíbený report z dovolené na kolech. Celá trasa k najití tady v našem podání 740 km, 6 dní, asi 40 hodin čistého času v sedle.

Recept na "fit" Míšu

14. července 2010 v 16:10 Jak jde život
Tak holky jak jsem psala bez klimatizace je život těžký a po nanukách se přibírá - udělala jsem si tedy zdravější variantu Míša nanuku.

1 netučný tvaroh
1 zakysaná smetana (našla jsem s 12% tuku)
stévie podle chuti.

můžete to posypa nastrouhanou vysokoprocentní čokoládou. A dát zamrazit.

Mě osobně to moc chutná. Osvěžuje to, má hodně bílkovin a tuku asi jako jogurt. Když jsem byla malá žirafka dělala nám je maminka z tučného tvarohu a lila směs do krabiček na vajíčka se zapíchnutou špejlí. Já jsem si udělala mističku a musím ho lámat (dala jsem tam trošku víc ve vodě rozpuštěné stevie a hodně to zledovalo), takže v nějakých malých kelímcích od jogurtu by mohl být lepší. Originálně se tam dává i vanilkový cukr a na polevu

Přeji dobrou chuť

Den 3, týden 27

14. července 2010 v 11:16 Hami mňam
Další krásný horký den přeji. Škoda, že nemám prázdniny, nebo aspoň v práci klimatizaci, takhle tu musím pařit, ale už si asi vzykám. Do práce nosím nejlehčí hadříky, skoro jak na pláž - to je mi pane dress code. Včera jsem byla odpoledne se sestričkou na kafi a pak nakupovat - to víte jak já se dostanu do Paladia, tak se neznám . Když jsem v osm dorazila domů, po slibované bouřce nebylo ani památky, tak jsem šla ještě na ty vytoužené brusle. Jezdila jsem asi do desíti. Pak jsem si dala pár cviků, který používá Zuzka ve workoutech a trošku plyometrie v podobě výskoků snožmo na lavičku. Pěkně jsem si ten večerní sportík užila.

Jídlo teda podle plánu vůbec nebylo, radši to sem nebudu ani psát. Jen se modlím abych to všechno vyběhala a vybruslila. Dneska jsem dostala od kolegyněk zmrzlinu, celou krabici, tak doufám, že najdu hodně strávníků na její konzumaci.

Report o kolech vytvářím, nebojte, jen to bude fakt spíš takovej román, tak čekejte a nebojte se ničeho. Po práci mě čeká tae bo a pak možná nějaký ledový kafíčko.

Den 2, týden 27.

13. července 2010 v 7:15 Hami mňam
Ahoj slečny tak jsem zpátky. Tedy v Čechách jsem zpátky už od čtvrtka, ale neměla jsem přístup k počítači. Dovolená na kolech byla supr trupr. Podrobný reportík napíšu asi až odpoledne. Měla jsem ho v plánu včera večer, ale lekce tae ba mě nějak zmohla.

Co se týče mého hubnutí a pokusů o krásné fitnes tělo, moc jsem  na těch kolech nepolepšila, nebo možná jo a o víkendu to zas dožrala na grilovačkách. Každopádně Vás budu dál informovat, cvičit a užívat si života. Dneska plánuju brusle, tak snad to vyjde.