DatumPlánSkutečDatumPlánSkutečDatumPlánSkutečDatumPlánSkuteč
1.4.117117 cm20.5.113cm15.7.
109
cm9.9.105cm
15.4.116114 cm3.6.112cm29.7.
108
cm23.9.104cm
29.4.
115115 cm17.6.111cm12.8.
107
cm7.10.
103
cm
6.5.
114113 cm1.7.110cm26.8.
106
cm21.10.102cm

Květen 2010

Den 1, týden 21.

31. května 2010 v 13:14 Hami mňam
Přeji pěkné pondělní odpoledne. I když co může být na pondělí krásnýho, když ani počasí nepřeje, že?
Tak kdo hádal, že na fotce je hroch, tak má pravdu. Ale DiPloMky ♥♥♥♥ teda fakt nedělám

Dneska mě pěkně bolí nožky a zadek z toho včerejšího cvičení. Elish fakt nechápu jak můžeš dělat dva workouty. Po práci se chystám na tae bo a taky na weight ještě ty nožkydoničit . No a protože jsem ve finanční tísni, asi na chvíli vyměním cvičení ve fitku za to podle Zuzky. Chce to změnu.
Co se týče jídla, začínám se zase vážně zamýšlet nad tím, co jím, protože udržovací období už skončilo a chce to nějaký další viditelný změny. Takže konec buchtám a sladkostem. Až (jestli) vykoukne sluníčko, tak chci být v plavkách kočka
Jak jste spokojeny s výsledky voleb? Já tak nějak vcelku jo. Těší mě, že ten ošklivej pán s velkou bradavicí odstoupil a kvůli jeho nabubřelosti oranžáda vyhrála jen s malým náskokem a není jí to nic platné. Pořád se jen děsím toho, co se vyklube z VV.
Fotečka bude :-)

Den 7, týden 20.

30. května 2010 v 21:28 Hami mňam
Pomalu končí květen a taky 5. měsíc mého aktivního blogování, Krásný výročí. Vůbec se nám ty oslavy nějak sešly, hrochův brácha měl narozeniny, jeho slečna svátek a tak jsme kromě včerejší grilovačky dostali pozvání ještě na dnešní večeři. Za celý den jsme toho stihli hodně.

Ráno jsme se nasnídali a jeli koupit nějaký dárky, pak jsem cvičila podle Zuzky a protože jste Hrocha tak pěkně prosily a drželi mu palce, mám zas nějaký nový fotečky. Po cvíču spška a obídek a jela jsem s Hrochem na kolo. Jen jsem teda dívala. Nakonec  jsme před večeří stihli i toho Kukyho. Bylo to takový milý. Moc pěkně natočený. Hádejte kdo je na týhle fotce? A jaký má tričko :-)
hroch


Na návštěvě jsem kromě véči ochutnala i nějakou buchtu

inule (opakuje se, nebo krásním ) takže mi opravdu možná narostly jen ty svalíky.  No, posuďte sami, pod perexem já a moje nové tepláky.

Den 6, týden 20

29. května 2010 v 15:06 Hami mňam
Hrozně se stydim, že Vás takhle zanedbávám. No nic zajímavýho se stejně neděje, ve čtvrtek jsem se z nadbytku práce a nedostatku vůle trošku zhroutila a předvedla jsem hrochovi do telefonu klasickej histerickej záchvat. Chudák malej a já vim, že chlapům nemáme volat a brečet, když nechceme aby naše problémy vyřešili a ani nám neumějí nijak pomoct. Oni jsou z toho pak nervozní. Nu, ani cvičit jsem nebyla. To mě štvalo nejvíc. Asi jsem si fakt vypěstovala závislot ale takovou zdravou, že?

V pátek jsem tedy vstala dřív a všechno v práci stihla, ještě jsem doma večer byla volit. Pak mě slečny od nás z maloměsta vytáhly na pivko, bylo to fajn. Pozdní příchod mi ale zkazil plány sobotního ranního vstávání. Místo v plánovaných 6nebo 7 hodin jsem vstala až v půl desáté a než jsem se vykopala od matičky (musela vidět fotky na facebooku atd.) tak bylo jedenáct.
Ale ani tak jsem to nevzdala a vydala se na kolo. Konečně. Přijela jsem naprosto šťastná a špinavá jak prase. Se můžete taky pokochat co mi postavili takřka za baráčkem.


A kdyby to nešlo tak tu http://www.youtube.com/watch?v=HdzWkrXYuxw&feature=fvw

Tak ze sebe jdu udělat člověka - teda žirafku a pádím k hrochům. Bude nějaký grilování a taky zuzka cvíčo. Těšte se na nový fotky v novejch teplácích. A možná.....možná se dneska vrátí Kuky

Den 3, týden 20.

26. května 2010 v 13:48 Hami mňam
Přeji Vám všem méně ospalý den, než mám já.  Včera jsem teda v práci necvičila a radši jsem šla domů. Hrozně mě ten pobyt tady ubíjel, takže by to cvíčo stálo za prd. Cestou jsem se stavila na vlakáči koupit jízdenku na dovolenou. Jsem asi fakt magor, že tam jedu, snad se Vám vrátím. A když jsem dojela na Anděl bylo asi půl sedmý, obyčejně tam tak brzo nebývám tak jsem se stavila do Terranovy a koupila si nový tepláky, fotečku v nich přidám o víkendu.

Doma jsem zjistila, že mi nejdou Zuzčiny stránky, ale i tak jsem na youtube našla nějaký její worknout a dala si pořádně do těla. Dneska mě konečně něco bolí. Tak se jdu odpoledne doničit na Tae bo.

Taky se mic chce celý den spát. Dneska je hrozně ospalý počasí. Brr. Nejradši bych zaleza do pelechu a koukala na seriály.

PS: dochází mi fotky, tak buď budete muset poprosit hrocha ať mě zas vyfotí, nebo se bez nich obejít


Den 2, týden 20.

25. května 2010 v 10:41 Hami mňam
Tak jsem na spinning nevstala. Ráno jsem se sice vzbudila a tak strašně mě bolela hlava, že představa jakýhokoli pohybu pro mě byla neúnosná. Tak jsem šla zas radši spát. Vůbec mě poslední dobou nějak bolí hlava a připadám si taková použitá. Musím tomu přijít na kloub.

Dneska pujdu brzo spát a bude. A co plánuju? No, věci na cvíčo tu mám, ale spíš to vidím, že až všichni vypadnou z práce, dám si tu nějakej workout od Zuzky, doma bych se nedonutila a tady místa hoodně. Ale jestli se nedonutím, tak pujdu na weights advanced. Radši bych ale cvičila podle Zuzky, protože po tom jejím cvičení mě ty nožky prostě bolej a ten zadek taky. Tak třeba minulý víkend jsem podle ní cvičila a pak v pondělí byla na tom samým jako včera a v úterý jsem sotva chodila. Dneska vůbec necítím, že bych se včera hýbala. Takže to bude uričtě tím jiným cvíčem v sobotu.

A ještě rada na závěr, kdo si přečte nedělní report, uvidí pod perexem překvápko

Den 1, týden 20.

24. května 2010 v 10:39 Hami mňam
To máme krásné kulatiny. Dvacátý týden, to je pěkný. Jarní sluníčko a teplíčko, ještě pěknější. Zase jsem vytáhla červené karkulkovské šatičky. A k tomu rozverné proužkované samodržky. Prostě veselé počasí-veselé oblečení.

Ale! Od rána je mi špatně, ani v noci jsem nemohla spát. Dneska totiž můj hroch dělá státnice a já na něj tak myslím, až mám tu trému v břiše za něj. Tak mu pojďmě společně držet palce. Až bude po všem, napíšu víc.

JUHŮŮŮŮŮŮŮŮŮ, JUPÍÍÍÍÍÍÍÍÍ. TAK MÁM DOMA INŽENÝRA.

Tak koukám, hroch tady z toho má nějakej osobní blog :-D Jsem ráda,že jste mu držely palce, dík holky. Nakonec jsem už nic nenapsala, protože jsem zjistila, že mám hotový pas a v poledne to v práci zabalila a jela si pro něj.

Protože jsem žirafka šikovná, stihla jsem pak ještě cvičení - tae bo i weights, a ráno bude spinning. Jestli teda vstanu, koukám že už je skoro půl jedný. Jídlo teda dneska pěkně na prd, protože jsem cestovala  neplánovaně, neměla jsem pořádně nic sebou a ani čas něco kupovat. Samý sacharidy a málo bílkovin. No a pak se nemám cejtit tlustě, navíc mám zas tetku na návštěvě. tak si připadám celá voteklá a nerudná

Den 7, týden 19.

24. května 2010 v 10:35 Hami mňam
Tak v sobotu cvíčo supr, ještě před cvičením jsme s kamarádkou vyrazili na procházku na Vyšehrad a taky si daly oběd. Jen jsme zjistily, že asi nejsme uplně normální, protože nám ty tři hodiny cvíča
přišly nějaký krátký.

No závisláci musej taky zvyšovat dávky. Po cvičení jsem ulovila nové tričko. S krávama, fatk supr kousek a jen za 100,- no nekupte to, že? 
Večer jsme ještě skákly na večeři a birell a razili na oslavu narozenin. Tam jsem ale zjistila, že jsem na to už trošku stará. Bylo tam moc teplo, moc zakouřeno, moc hluku...prostě jsem to po hodině a něco vzdala a šla spát.

Neděli jsem měla opravdu nedělací, až mi to bylo trochu blbý. Koukala jsem na Rebelku (ano, zase) pak jsem byla u kamarádky ve vinárně (dala jsem si jen decku a spooouustu vody) a pak večer na hokeji. Jo, to bylo maso.

Den 6, týden 19.

22. května 2010 v 8:40 Hami mňam
Krásný dobrý den slečny. Doufám, že jste se vyspaly tak krásně jako já. Šla jsem spát už v sedm, o půlnoci se vzbudila, chvilku koukala do netu a pak zas spala až do sedmi. Možná, že nejvíc ze všeho mi chyběl právě ten spánek. A taky zeleň. Včera jsem cestou z práce šla do nejbližšího parku, sedla si tam na lavičku a nejmíň 20 minut jen koukala na tu trávu a stromy. Trošku mě ten městskej život asi ubíjí. Žádná zelená příroda, žádný sluníčko, málo spánku...
Taky jsem zjistila, že jsem asi přibrala přes zadeček, ale vzhledem k tomu jak mě pekelně bolel z pondělního cvičení ještě ve středu, tak jsem se rozhodla to nikterak neřešit a počkat jestli se mi náhodou zas jen nezpevnil a tím pádem zvednul.

Den 5, týden 19.

21. května 2010 v 10:23 Hami mňam
Po včerejším cvičení mě pekelně bolí bicáky a prsa, zas jsem se nešetřila a teď mám problém zvednout hrníček s čajem
Jsem ráda, že se Vám líbí ty moje fotky, kterýma Vás tu zahlcuji, takže u jídelníčku bude další :-) Dneska mám volno od sportu - to se těšim. Večer možná pujdu na bowling, ale to není sport, nebo jo? V sobotu jdu zas na to 3hodinový cvičení. Těším se hlavně na ty cviky na rovnání zad, potřebuju to jak sůl. Taky tam bude step aerobic - au moje lýtka už teď vidim jak mě budou bolet, no a moje oblíbené tae bo.

I když nemám ráda negativní články musím se Vám s něčím přiznat, poslední dobou jedu tak nějak na setrvačník, něco mi chybí. Cvičit chodím tak nějak automaticky ani s chutí ani s nechutí, jídlo mě taky nějak nebaví plánovat, naštěstí si tělo tak nějak říká jen o zdravý věci. Mám prostě pocit, že mě nic nežene dopředu. Tady na blogách se toho taky moc neděje, spousta z Vás se pilně učí a tak nemá moc času na nějaké slovní průjmy. Některé zas průjmy mají ale uplně jiné, viď Skořice  . Hroch se taky učí na státnice, tak ho nechci moc prudit, no a já mám pocit, že vlastně nic nedělám. Asi mi chybí taková ta hrdost, že něco umím, dokážu, zvládám. Dneska možná kašlu na bowling, sednu si někam do kavárny a budu dlouze přemýšlet. Poslední dobou nemám vůbec čas se vyspat, natož si sednout a přemýšlet a to je pro duševní zdravý docela důležitá činnost.

No, konec keců, jdu pracovat. Kolegyně má tu dovču ještě příští týden tak bude práce furt dost.

Den 4, týden 19.

20. května 2010 v 18:57 Hami mňam
Už od pondělí si nejsem schopná nakoupit, a tak místo včerejší supr večeře jsem spořádala půlku bagety mlsoun. Dneska jsem zas měla nějak moc svačinek a hlavně jsem si vybrala divnej oběd.

Dneska byl vůbec divnej den, v práci děsná honička, protože jsem měla schůzku, která měla trvat max. půl hodiny, ale zkejsla jsem tam 2 hodiny, takže jsem pak nestíhala vůbe nic udělat. Nějak to před sebou valim a už je mi z toho uplně divně. Furt nic hotovýho, navíc pořád děláme za tu kolegyni. Dobrá zpráva je, že už mě nebolej nožky, včera jim to Taebo asi pomohlo, navíc jsem zdrhla dřív a dala si 20 minut střečing.
Teď jsem zjistila, že jsme ten hokej vyhráli, tak to bude mít Viky radost, co?

No, pádím cvičit. Dneska prsa a bicák a doma snad ty záda. Jo, bla bla bla já vím, kašlu na ně.

Den 3, týden 19.

19. května 2010 v 11:37 Hami mňam

Hamám si co chci. Uvidíme co na to tělíčko.

Včerejší volníčko mi opravdu prospělo, ale stejně mě dneska bolí zadek. A to je dobře. Zrovna zadek je moje nejproblémovější partie, tak ať bolí a pořádně :-) s tím cvičením dneska uvidím. Věci sebou mám, tak jestli se mi bude chtít pujdu na tae bo, když ne, pujdu si aspoň zaběhat na pás. Ty nožky potřebují trochu té aerobní aktivity. Doma si už opravdu musím zkusit zas těch pár shybů.
Já na ty záda fakt kašlu. Asi budu muset poprosit hrocha ať mě do toho trochu pošťuchuje, jinak budu mít do smrti zádíčka jak dítě.

Už se těším na víkend, prý má být konečně snesitelný počasí.

Den 2, týden 19.

18. května 2010 v 9:17 Hami mňam
Dobré úterní ráno, včerejší "svačinku" jsem psychicky vzala velmi poztivně. Vzhledem ke
fuf
kalorickému příjmu jsem s klidem vynechala večeři a pohledem na krabici onoho zapečeného müsli zjistila, že ho ubyla jen půlka a celá krabice má 300g. Tudíž to nebylo až tak hrozivý.

Ve znamení pro tuto příležitost modifikovaného hesla: Není důležité se nežrat, ale vycvičit to jsem se z práce sebrala o něco dřív a dala si 3 hodinky cvičení. To první, který jsem k plánovému tae bu a posilku přidala, bylo v podstatě jen na zpevnění a srovnání zad, abych chodila rovně a krásně. Takže energitický výdej navíc nic moc, ovšem zamezilo to dalšímu konzumovaní čehokoliv a navíc každý pohyb se počítá.

Domů jsem došla v půl desátý uplně zničená. Bolely mě nožičky a ramínka jak nikdy. To bych ale nebyla já, kdybych si na dnešní ráno nedala rezervaci na spinning. No, vstala jsem a šla jsem tam. Ale už když jsem si obouvala botičky bolely mě obě nohy a zadek. Vzala jsem to tedy dneska velmi aerobně, spíš takový vyjetí kyseliny. Ale jsem spokojená.

Odpoledne se už ani nehnu. Mám odpočinek. Stejně nemůžu pomalu chodit

Den 1, týden 19.

17. května 2010 v 9:19 Hami mňam
Jsem prase, sežrala jsem 3/4 krabice müsli a zapila to vodou. Jestli se pozvracím, dobře mi tak.  Nikdy si nenechte namluvit, že máte tolik práce, že si nestihnete namazat chleba k sváče a dáte si jen "trošku" müsli místo toho. blééé

Zase  v práci. Ráno jsem vstávala nechutně brzo a musim pracovat i za kolegyni, tak ode mě nečekejte žádný moudrosti nebo dlouhý články. Večer jdu na trénik nohou a ramen a taky na tae bo. Těšim se moc.

Den 7, týden 18

17. května 2010 v 9:04 Hami mňam
Neděl byl typický odpočinkový den, byli jsme teda s hrochem v bazénu, ale moc jsme neplavali, spíš řádili na tobogánech. Taky jsme se snažila koupit si brýle - neúspěšně , jídlo bylo opět velmi víkendové, zas se musím začít krotit, nebo si každý víkend pokazím to týdení snažení. Svalíky ze sobotního tréninku bolely celý den, takže aspoň tak :-)


Den 6, týden 18.

16. května 2010 v 11:59 Hami mňam

Sobotní výlet se vydařil sice bylo trošku zima, ale nepršelo a to je hlavní. Program i starověká krčma byly supr, fakt jsem si to moc užila. Taky jsem zjistila, že jsem asi fakt pěkná holka, protože se mi t
zirafka a skrici
am "dvořili" hned 3 chlapi. Samozřejmě jsem jim dala košem, ale i tak to bylo hodně příjemný. Jeden z nich pracoval přímo v tý středověký krčmě, takže jsem zadarmo dostala 2 malý černý pivečka - mňam a všichni se tam se mnou tam pěkně kamarádili. Fakt sradna, všem tam říkal, podívejte jako jsem si našel panenku, takže se i dostávalo zvláštního zacházení a lepších porcí atd. Člověk musí tu dřinu nějak zúročit, ne?

Po výletě jsem jela za hrochem. 2 týdny mě neviděl a zhodnotil moje tělíčko tím, že jsem prý zase štíhlejší a svalnatější. Tak já vám nevim, ale jestli si nevymejšlí, tak to je supr zpráva. Taky jsem včera cvičila wokout 550 Reps z Bodyrock.tv a bylo to doost krutý, dneska mě všechno bolí, juch juch. Večer jsme byli v kině na Ironmanovi 2, pěknej filmek to byl, ale stejně se nejvíc těšim na Kuky se vrácí.

Kdybyste měli zájem o velmi podrobný popis mého sobotního dne, tak třeba napište, přijde mi, že se tady děsně rozepisuju a nikoho to nebaví číst.

Den 5, týden 18.

14. května 2010 v 10:44 Hami mňam
Přeji pěkný deštivý den. (to se asi neslučuje, co?) Musím říct, že mě to počasí vůbec netěší, zítra jedem s maminou do Dětěnic na nějaký Keltský slavnosti a když bude takhle pršet tak to nebude uplně dobrý. Ale i tak se tam těšim.
Včera jsem se nakonec zasekla v práci, takže ze cvičení sešlo. Tak snad se mi nějaký den pohyb podaří dneska.
Mám poslední dobou divnou náladu, nejsem prostě se sebou spokojená, mám spoustu věcí, který jsem zanedbala a musím je teď na rychlo vyřešit. Jídlo mám teď takový divný, teda jako jím zdravě, ale nějak mě to nenaplňuje a mám chuťě okolo. Snad se to brzo zlepší.

Tak přeji pěknej a v sobotu večer se ozvu jak bylo na slavnostech a v Dětěnicích.

Den 4, týden 18.

13. května 2010 v 9:33 Hami mňam
Čtvrteční ráno anebo tělo je kamarád, i když si myslíte, že je proti Vám. Dobré ráno slečny a paní. Včera jsem si náramně zaskákala na tae bu. Trénovali jsme milion skoků, poskoků, kopů se skokem a tak dále, takže se mě lilo jako z konve :-) Bohužel s tím tlakem to včera ideální nebylo a tak jsem se musela častěji než jindy uchylovat k větráku a opírat o zeď. Ale tak strašný jako minulý týden to nebylo. Taky už mám 3. den křeče v bříšku, asi jím nějaký divnosti, ale cvičení to vždycky zpraví.

Po tae bu jsem šla s kamarádkou na ledový kafe (yummi) a dala si pořádně do nosu. Viz včerejší doplněný jídelníček. Večer jsem měla neodbytný pocit, že jsem uričtě přibrala. No, nevim jestli to tak je, možná cenťák dva tam budou. Takže se budu přístě krotit aby mě pak nenapadaly takovýhle myšlenky. Stejně si myslim, že se to moje tělo brání tomu abych mu cpala, co nepotřebuje.

Na ráno jsem měla rezervaci na spinning, ale protože jsem šla včera spát až k půlnoci, rozhodla jsem se v 5:40, kdy mi zvonil budík, že prostě zaspím a pujdu až do práce. A víte co? Moje "pošahaný" tělo mě nenechalo vyspat. Budilo mě každých 5 minut a zdály se mi sny o tom jak jím s kámoškou marcipán (a ten já nerada) a ona mi říkala: to už se ti nevyplatí spát tu hodinu. Tak jsem teda rezignovala a v šest v z tý postýlky vylezla. Bylo to uplně groteskní, hlava vůbec nechtěla nic dělat, ale tělo se rychle umylo, oblíklo, snědlo müsli tyčku a hnalo mě na tramvaj už v 6:15 dokonce jsem na ni běžela, jen tak pro radost. No prostě to doteď uplně nechápu. Samozřejmě spinning byl nakonec hodně supr. Večer jdu na posilko prsa a biceps a snad zvládnu i tu Zuzku konečně, včera na to nebyl čas.

Den 3, týden 18.

12. května 2010 v 11:19 Hami mňam
Dneska Vás žádnými články nepřezásobím. Opět normální den v práci. Po práci tae bo a před ním pravděpodobně 15 min. workout se Zuzkou. Abych trochu posílila svaly. Včera jsem necvičila, jen jsem si dala asi 10 shybů ze židle a záda jsou dneska cejtit. To pujde, jen to neflákat.

Dneska si asi zas udělám svůj "dort", jahody zalité želatinou (vepřovou) a pomazané tvarohem. Trošku mě pobolívá kolínko, tak ať si pošmákne i tělíčko.

A děkuji všem za krásné komentáře, jak k oblečení tak měření.

Měření tuku - InBody230 výsledky

11. května 2010 v 22:16 Míry a váha
Jak jsem psala v předchozím článku, společně s kamarádkou jsme se vydali na měření tuku. Výsledky mě docela příjemně překvapily. Mám 20,7% tuku v těle. Chtěla bych to dotáhnout na tu osmnáctku.Veškeré výsledky rozložení mého tuku svalstava jsou níže. Snad Vám to bude jasný. Doporučení - hodnocení svalů a tuků mi vyšlo tak, že nemusím nic přibírat ani hubnout. No, kdo by s tím nebyl spokojen?

Jen mě teď mrzí, že jsem tam nešla už v lednu i když jsem o tom uvažovala

Den 2, týden 18.

11. května 2010 v 22:03 Hami mňam
Dneska jsem si vzala volno a jela si zařídit pas do rodného města na severu naší zemičky. Vstávala jsem v pět a v sedm už jela v autobuse. Na úřadě si mě vyfotili (3 fotky a každá hrozná a pak prej slečno vyberte si), sebrali mi otisky prstů (už jim neuniknu) a taky podpis. Hotový to bylo za půl hodiny. No, ale do práce se mi zpátky nechtělo, tak jsem se šla kouknout po obchodech. Chytla mě nakupovací nálada a tak to taky dopadlo.