DatumPlánSkutečDatumPlánSkutečDatumPlánSkutečDatumPlánSkuteč
1.4.117117 cm20.5.113cm15.7.
109
cm9.9.105cm
15.4.116114 cm3.6.112cm29.7.
108
cm23.9.104cm
29.4.
115115 cm17.6.111cm12.8.
107
cm7.10.
103
cm
6.5.
114113 cm1.7.110cm26.8.
106
cm21.10.102cm

Duben 2010

Den 4, týden 16.

29. dubna 2010 v 18:07 Hami mňam
Ahoj slečny a paní až teďka. Dneska mám hoodně práce a tak makám jak divá. Jídlo se mi dneska moc nedaří, po obědě se mi nafouklo bříško a zplasklo až v pět a to zas bych snědla medvěda. Asi to bylo tou velkou dopolední sváčou. Ani jsem ten oběd nemohla dojíst a přitom taková dobrota

Dneska žádnej sport, jdu s kamarádkou na kafe, navíc mě z toho Zuzka cvíča pořád šíleně bolí šikmý břišáky. (to bude bříško-radost pohledět :-D)


Kalkulačka tělesného tuku podruhé

28. dubna 2010 v 10:47 Míry a váha
Takže blíží se konec souteže Do Formy, slibuju, že o víkendu se vyfotím a bude to tak asi 3 měsíce od první fotky. Je tedy čas trochu bilancovat. Zkusila jsem zadat aktuální údaje do kalkukalačky tuku a porovnala je s výsledky z ledna, výsledky po perexem.


Den 3, týden 16.

28. dubna 2010 v 10:07 Hami mňam
Zase krásný sluníčkový den, to mě hodně těší, můžu nosit šatičky a netahat k tomu kozačky. Já jsem všeobecně hodně sukňová, připadá mi to ohromně pohodlný, jak jste na tom vy? Kalhoty nebo sukně?

Včera mě v práci chytla uklízecí nálada a konečně jsem si udělala pořádek v těch haldách papíru, který se tu válely a bůh ví, že to bylo třeba. Spokojená se svým čistým stolem jsem kancl opouštěla až v půl osmé, no jednou za čas přesčasy nevadí. Doma jsem teda cvičila podle Zuzky jak jsem slíbila. Bylo to pořádný maso. Kliky jsem nedala všechny ani náhodou a ještě asi u dvou cviků jsem měla dost problém, ale zapotila jsem se hodně a dneska mě bolí celá žirafka.

Nejvíc mě pobavila spolubydlící, která se mnou některý z těch cviků zkoušela - když jsem si uprostřed jednoho cviku dala ještě zbývajících 5 kliků, který jsem předtím už nemohla, tak mi říká "holka, ale ty jsi neudělala nic špatnýho, že jsi je nedala všechny nemusíš se takhle trestat" a já na to "já se přeci netrestám, já se odměňuju, vždyť mě to baví a mám radost z toho, že těch 5 ještě zvládnu. Trest by byl, kdybych si odpírala cvičení. Tak na mě hleděla s otevřenou pusou, zakroutila hlavou a šla si dát kus čokolády

Dneska se těšim na Tae bo


Den 2, týden 16.

27. dubna 2010 v 10:37 Hami mňam
Krásný den Vám přeji, já jsem se vyspinkala do růžova, bohužel tak moc, že jsem zaspala o 30 min. Takže jsem do práce dorazila tak tak. Včerejší cvíčo bylo supr, pěkně jsem pro změnu dala zabrat bicákům a dneska se těšim na ten workout z bodyrock.tv Taky jsem si včera chtěla koupit nový kalhoty a jarní sáčko...takže mám nový boty. Znáte to taky?

Radost z mojí ukončené stagnace mi asi dlouho nevydrží, pokud se budu nadále takhle cpát (včera doplněno) tažke doufám, že jak odejde teta Irma, odejdou i tyhle chutě. Naštětí pro mě mě chytají většinou ráno.

Jináč se nic novýho neděje, jestli dneska nebude lejt jak z konve zauvažuju o pocvičebním běhání, nějak mi to kardio chybí.

A jestli jste někdo četl včerejší komenty - tak uvádím na pravou míru - žirafka opravdu chodí s hrochem.


Den 1, týden 16.

26. dubna 2010 v 14:17 Hami mňam
To je kua den.
Jak byl ten víkend krásný, tak ten týden špatně začíná. V noci se mi špatně spalo, ráno špatně vstávalo. Pak jsem si chtěla akčně před prací vyžehlit kaltohy, aby mi to slušelo, ale jaksi jsem nahřála příliš žehličku a místo vyžehlených kalhot mám kalhoty s žehličkou na zadku. A můžu je vyhodit, krása. Nakonec jsem si vzala šaty a ty jsem opravdu nežehlila.

Pěkně mě to naštvalo. Budu muset na nákup shánět nový. Jinak práce moc moc moc, ale večer snad budu mít zpravenej počítač a taky nějaký to cvíčo (prsa a biceps) a zítra se mnou můj milovaný (tímto tě zdravím a kdyby ses tu ukázal tak koukej pozdravit taky ) prý zkusí cvičit podle Zuzky, není sporu o tom, že to určitě dá rychleji, ale i tak.


Den 7, týden 15.

26. dubna 2010 v 11:49 Hami mňam
Nejdříve doplním chybějící nedělní report. Pokakal se mi totiž počítač a tak nebyla možnost Vám včera napsat. Sobota proběhla celkem v pohodě, ale jídleníček nebyl tak vzorný, jak bylo v plánu, viz doplněné sladkosti a jiné dobroty. Grilovačka se fakt vyvedla a film byl moc pěkný, pak jsme ještě zašli na večeři. Prostě krásná slunečná sobota.

Co se týče avizovaného cvíča podle Zuzky, tak neproběhlo. Moje tělíčko si důrazně řeklo o pauzu a po vyjížďce na koni mě začalo bolet uplně celý. Prostě tolik dní v kuse ten zápřah nezvládlo. Tak za odměnu, že se tak pěkně tvaruje, jsem ho poslechla a opalovala se při pojídání kuřátka

V neděli jsem hnedka ráno vyrazila domů (konečně po 14 dnech), ale sestřička se rozhodla jít na brusle, tak mě cestou nabrala i s mýma bruslema a dali jsme si předobědních 10 km (asi 2 hodinky). Dozvěděla jsem se od mé naprosto nesportující sestry, že na těch bruslích blbě jezdím a hrozně se nadřu (jo, toho jsem si taky všimla) a tak ona se třikrát odpíchla a byla kilák předemnou, zatímco já trápila svaly a téměř stála na místě. Zkoušela mě to sice naučit, ale moje bolící nožičky (asi to chtělo ještě den pauzu) a vztekající se kyčle, nebyly schopné se jejím pokynům podřídit.
Tak jsem se krásně zničila. Přijeli jsme domů akorát na oběd a pak jsem si dala zasloužený odpolední spánek na sluníčku (konečně mám první jarní bronz :-)). Večer jsem sbalila brusličky, věci a hurá zas do Prahy.  Jídlo myslím celkem v normě. Sacharidy jsou potřebaDen 6, týden 15.

24. dubna 2010 v 11:03 Hami mňam
Táák a je to venku, včera jsem se nějak nedopatřením před přítelem zmínila o Fitnessy a on se
Kun

ptal odkud jí znám a tak, nooo a já prostě neumím lhát, takže jsem mu vyklopila všechno o tomhle mým nejtajnějším místě.
A víte co mi na to řekl? Že je to supr a že mě uplně chápe, protože takovejch sportovně založenejch holek je málo a tak je dobrý se motivovat takhle a sdílet zážitky no a prostě uplně dobrý :-) navíc řikal, že si myslí, že Zuzka to má taky tak, že potřebuje mít ten blog aby se motivovala ke cvičení (Zuzku totiž sledujeme společně) No, takže nás tu možná někdy navštíví, ale myslim, že spíš ne.

Včera jsem ještě trošku mlsala, měla jsem pár celozrnech sušenek - Melasek, ale zas to bylo po tom drsným workoutu od Zuzky. Byl intervalovej, takže jsem se snažila zvládnout co nejvíc cviků v určeným čase, ale zas to bylo leckde na úkor techniky provedení, takže příště dám víc na techničku. Mám jeden tip, pro ty kdo by chtěly ten workout zkoušet tady je měřič času na intervalový tréninky, uplně supr pomůcka.

Ráno jsme byli jezdit na koních a i když jsem jezdila asi jen 30 minut, bylo to supr. Pohled z koňského sedla v tak krásném ránu je krásný relax. Místo oběda bude grilovačka, odpoledne možná fat-assassin-workout, ale jen jestli bude přítel cvičit se mnou. Lenoch jeden. Večer kino

Na závěr žirafka na koni a jídlo


Den 5, týden 15.

23. dubna 2010 v 10:47 Hami mňam
Zase sluníčko, jééé. To je krásné. Včera jsem ten žrací ten dotáhla do konce, ale myslím, že se mi neuložil ani kousek. Ráno jsem byla na tom spinningu a večer si dala hodinu aerobiku a pak ještě hodinu posilování (záda a triceps) to by muselo být, aby se mi spíš neudělaly svaly :-)

Dneska jedu domů a za miláčkem. Večer si zacvičím podle Zuzky a v sobotu jdem do kina a taky máme grilovačku. Už se moc těším.

V neděli snad to kolo.


Den 4, týden 15.

22. dubna 2010 v 14:03 Hami mňam
Dobré prase, všechno spase.

Tak ráno jsem byla po dloouhé době na spinningu a po něm já jsem vždycky hrozně rozežraná, takže můj jídelníček podle toho vypadá, Líto je mi jen těch odpoledních sušenek. Ale snad už to nebude horší. Zas dneska svítí sluníčko, to jsem moc ráda, jen aby to do víkendu vydrželo, chtěla bych vytáhnout kolo - konečně.

Včerejší tae bo bylo skvělé jako vždy, ještě dneska ráno mě na kole bolel zadek ze včerejších kopů. Večer jdu na trénink záda a triceps - jednou jsem se zařekla, že ho nevynechám, tak jdu.

Snad se máte pěkně a míň rozežraně než já...


Den 3, týden 15.

21. dubna 2010 v 11:11 Hami mňam
Dobré slunečné ráno, pauzička od cvičení mi pomohla, no hlavně asi psychicky, nejsem vůbec unavená a vstala jsem dokonce 40 min. před budíkem. Ale svalíky (hlavně prsa) bolí snad víc než včera. Dneska to tedy zkusim rozcvičit na Tae bu.

Jinak holky nevím jestli je to tím víkendovým pohybem a celkem dobrým jídelníčkem, nebo maličkou úpravou jídla, ale mám zas pocit, že se s mým žirafím tělíčkem něco děje. Přes zadek o 1 cm míň, bříško tak nějak hezčí - hlavně to spodní. Nožky žádná změna. Na ty si prostě musím počkat.  Ale mám z toho radost.

Přeji krásný den.


Den 2, týden 15.

20. dubna 2010 v 14:53 Hami mňam
Dneska mám docela hoňku v práci, tak píšu jen rychle. Včera jsem nakonec cvičit šla - jak jinak taky u mě :-D pěkně jsem si zničila bicáčky a prsíčka
Dneska si dám pauzu nebo nějaký cvíčo se Zuzkou.

Tak se mi to teda nějak zvrtlo, zapomněla jsem se navečeřet v práci a málem jsem pak padla hlady, když jsem si šla koupit nový tílečko na cvičení. Tak jsem to vzala do Alberta pro grilovaný kuře a něco na zakousnutí. Na to mi volala kamarádka, co s ní chodím cvičit, že dneska taky nejde a že tedy pujdem na kafe. Tak jsme šly. Do Starbucks, no a teď mám taky plný bříško toho latté, že se nemůžu ani hnout, natož dělat Zuzky vražedný cvíčo. Uvidim jestli mi ještě vytráví, ale spíš to dneska nedopadne už je totiž půl desátý.

Den 1, týden 15.

19. dubna 2010 v 9:57 Hami mňam
Jak jsem se dočetla u Kat, finišujeme. Je tu konec naší soutěže do formy. To ovšem neznamená, že konec snažení o krásná těla a zdravý životní styl, že? To je soutěž na celý život.

Dneska jsem se trošku zbláznila, vzala jsem si na sebe legínky a minišaty, to si budu připadat zas celý den jak nahatá, ještěže moc nikam chodit nebudu :-) ale když ono je venku tak krááásně.

Docela se divím, ale nic mě z cvičení nějak extra nebolí, takže večír zas nějak tělíčko protáhnu. Nevim jestli pujdu na EU weights nebo si dám Zuzku, nebo snad silový trénink. Ještě to rozmyslím. A teď trošku změněný jídelníček

Den 7, týden 14.

18. dubna 2010 v 20:50 Hami mňam
Tak neděle nedělička, není to náhodou od slova nedělat? No, pro mě to asi neplatí. Vzbudila jsem se s namožnenými svalíky na celých nohách a nadávala si, co jsem to zas vymyslela, jít druhý den po výletě na 3 hodninový cvičení. Kamarádka (která se mnou mimochodem včerejšek taky absolvovala) měla vybitý telefon a tak jsem jí neměla jak dát vědět, že se mi teda vůbec nechce. No, co se dalo dělat, dala jsem si spršku, snídaní a pádila jsem do fitka. Přiběhla jsem naposlední chvíli.

Od kamarádky jsem se dozvěděla, že měla ráno uplně stejné pocity a nebýt toho vybitého mobilu, taky mi napsala, že nejde. A tak tedy vybitý mobil způsobil, že jsme si pěkně zacvičily.Během těch 3 hodin jsem spořádala 2 proteinové tyčky a müsli tyčinku a asi 100x zanadávala na bolavý nožičky. Fakt jsem se těšila až poslední hodina tae ba skončí. Ale bylo to krásné.

Po cvíču jsme vyrazily na zasloužený oběd do Meka - nejzdravější co tam měli. A pak jsem s nákupem mazala dom. K véče jsem si teda konečně uvařila quinou, kterou jsem zakoupila ve čtvrtek. Tééda holky, je to moc dobrý, rychlý a hlavně hroozně sytý. Už je to hodina a půl co jsem ji spořádala a pořád mám hrozně plný bříško, přístě si dám o hodně míň. Také jsem celý víkend vymýšlela jak změním cvičení a jídlo, tak se máte na co těšit. Sportu a bláznům zdar.

Den 6, týden 14.

18. dubna 2010 v 20:35 Hami mňam
Takže po cvičení se Zuzkou - sweet punishment- mě ráno bolely nožky a vlastně i zbytek těla, kdybych nepřislíbila účast na výletě, tak bych se na to snad vyprdla. No ale co, když musíš...
Okoř
Podařilo se mi nestihnout vlak - musela jsem si koupit svačinku, bez toho se výlet neobejde, ale naštěstí jel o půl hodiny dýl bus, tak na mě holky počkaly.
Ušly jsme asi 16 km až na Okoř a bylo krásně a byl to suprovej výlet, cestou jsme vylezly i na nějaký kopec a skálu. Okoř mě teda hodně překvapila, nikdy jsem tam předtím nebyla a je to opravdu moc pěkná zřícenína. Bohužel nám ujel bus zpátky a další jel až za hodinu a půl. Hrůza. Zkoušely jsme stopovat, ale n
ikdo nás nevzal.

No, nakonec jsme musely jet tím busem a večer na muzikál jsme to tak tak stihly. Jídlo bylo jako na výletu. Myslím, že jsem jedla docela pěkně teda až na tu taštičku od meka ke druhý véče, to jsem si mohla odpustit

Den 5, týden 14.

16. dubna 2010 v 22:55 Hami mňam
No, ani nevim jak začít. Včera jsem byla na vínku a dala si mandličky, ráno se mi hodně špatně vstávalo a celý den jsem byla taková unavená. No, prostě hodně práce, žádná síla ani chuť na nic kromě čokolády.

Zrušila jsem večerní cvičení a odebrala se domů spát. V posteli jsem zkoukla již podruhé film Rebelka (díky holky za tip) ale ne a ne usnout.

Už od rána jsem se navíc patlala s těch svých žabo-myších (žirafích) myšlenkách, čím je asi způsobená moje stagnace. Špatné jídlo (ano), příliš cvičení(možná), málo spánku(ano), stejný trénink po několik týdnů (ano). A kdo by se pak divil, že?

Den 4, týden 14.

16. dubna 2010 v 9:52 Hami mňam
Tak včera to holky proběhlo už v pořádku, sice byla větší zima, ale jeden ochotný kolega mi půjčil svůj neopren - nic sexy to není, ale hřeje to krásně. Žádný koupání už nebylo. Musím říct, že jsem z tý vodičky měla o moc větší respekt a taky bylo zas víc vody.

Z toho pádu do vody mám otlučený nožky, takže pápá sukně. No, jen se koukněte

Den 3, týden 14.

15. dubna 2010 v 7:45 Hami mňam
Blázni tančí v dešti, žirafka se koupe v dubnu v řece.

Ahoj slečny (a paní), jak jsem  psala v pondělí, středu jsem prožila na vodě (sjížděli jsme Sázavu) a lezením po skalách (jen jsem jistila). Vzala jsem si kvůli tomuhle šilenství dovolenou. V podstatě jsem tedy o dovolené byla na brigádě a s bandou 40 Dánů a ještě 2 dalšími Čechy, raftovala po Sázavě (ano v té zimě, hnusným počasí a dešti) nebylo by to nic zváštního - touhle brigádkou jsem se živila na studiích. Jen kdyby nebyl takový nadstav vody, já nebyla místo na raftu v Barace (co je asi poloviční než raft, hlavně na šířku) a nesnažila se pomoct jednomu zaseklému raftu. Jako nepříliš zkušenný vodák, jsem nevzala v úvahu rychlost a sílu proudu vody ani malost naší loďky a normálně ji otočila dnem vzhůru. Proud si se mnou pohazoval asi 30 metrů ve vodě, než jsem konečně našla nějaký šutr, za kterým jsem mohla stát a řeka mě neodnášela. Statečně jsem udržela pádlo i lodní batoh. A pak jsem tam jak kretén musela čekat asi 10 minut, v tý nechutně ledový vodě, než se ten raft z toho šutru konečně dostal a přivezl mi i mou loď, v tý řece se totiž proti proudu prostě nedalo jít.
Baraka

Pak jsem uplně mokrá musela dojet zbytek trasy (klepala jsem se jak ratlík), dorazit na místo, kde jsme měli lízt abych tam zjistila, že moje suchý věci byly v tom loďáku, kterej byl blbě zadělanej a suchý teda v žádným případě nejsou (takže jsem zvolila variantu převlíct se z promáčenýho do mokrýho (převlíkací věci byly mokrý tak z půlky) a šla jsem jistit Dány na skálu.

Takže mám nohy samou modřinu, jsem uplně zničená a jdu do toho dneska zas.
Jídlo napíšu až večer, musim běžet.

Den 2, týden 14.

13. dubna 2010 v 9:51 Hami mňam
Krásné zničené ráno.

Včera jsem teda ten svůj clean eating nedodržela, ale slibuju, že se budu snažit, co mi žirafí síly budou stačit. Na druhou stranu jsem byla včera nejen na posilování, ale taky na Tae bu. Pěkně jsem se zapotila a ráno jsem měla velkej problém se vstáváním, naštěstí mi pomohla krásná písnička u Katullky na blogu a kafe.

Dneska jdu zas na nějaký cvíčo a zítra razím na vodu a skálolezení. Ozvu se až večer, jestli nezmrznu.

Den 1, týden 14.

12. dubna 2010 v 11:38 Hami mňam
CLEAN EATING again

dobrý den při pondělku a děkuji Vám velice za komentáře k fotkám. Musím říct, že jsem na ty svoje svaly hrdá a jsem ráda, že je vidět, jak pěkně ty činky tělo tvarují. Kdo fotečky nestihl a touží je vidět, nechť napíše a já je zas na chvilku ukážu

Na druhou stranu, postavička mi stagnuje již asi měsíc, ani centimetry se nehýbou. Jediným důvodem jsou zřejmě ty moje hříšky v jídle, začínám tedy jíst bez mlsání.  Nebudu blbnout s žádnými experimenty, prostě budu jen víc myslet na blížící se léto. Hlavně obědy - vynechám krémové polévky a místo příloh zas jen zeleninku a k svačině žádný mlsy.

Dneska mě čeká cvičení - prsa a bicepsy a snad nějaký ten běh. Už se moc těšim.


Den 7, týden 13.

12. dubna 2010 v 10:57 Hami mňam
Neděle proběhla v klidu. Nakonec jsem v sobotu byla na tý popcorn párty a byla i sranda. Pila jsem jen nějaký nealko limči, takže nic moc.

Žádný sport neproběhl, pokud nepočítám asi 20 minut posilování - abych neusnula odpoledne.