DatumPlánSkutečDatumPlánSkutečDatumPlánSkutečDatumPlánSkuteč
1.4.117117 cm20.5.113cm15.7.
109
cm9.9.105cm
15.4.116114 cm3.6.112cm29.7.
108
cm23.9.104cm
29.4.
115115 cm17.6.111cm12.8.
107
cm7.10.
103
cm
6.5.
114113 cm1.7.110cm26.8.
106
cm21.10.102cm

Březen 2010

Den 3, týden 12.

31. března 2010 v 9:12 Hami mňam
Neříkej hop...však to znáte. Nemoc se mi nějak zákeřně vrátila. Asi jsem ji nechala v Praze a když jsem se vrátila z hor, tak tu na mě čekala. Včera jsem teda ještě byla posilovat (prsa a bicepsy), ale dneska je mi od rána nějak divně. Nejradši bych si vzala volno a zalezla do postýlky.

Takže zas mám zázvorovej čaj, asi omezím mléčné výrobky a rozhodně vynechám dnešní cvičení. Včerejší cvičení byla ale mazec, místo naší obvyklý trenérky Katky tam byl David - tééda holky...to těloo.... no, bylo na co koukat  a hned se mi cvičilo líp. Taky jsem víc dřela, abych ukázala, že ty svalíčky nemám jen na ozdobu

Před cvičením jsem ještě byla ve své oblíbené vinárně, v podstatě jen za těma lidma, co to provozují. Dala jsem si svařákovej čaj (takovej ten z Kauflandu, žádnej alkohol), sklidila pochvalu za vylepšenou postavu a pěkně si popovídala. Taky jsem jim musela pochválit novou výzdobu, namalovali tam na zdi siluety nahotinek - na podzim jsem je s nima vymýšlela :-)


Den 2, týden 12.

30. března 2010 v 11:31 Hami mňam
Tak jsem zpátky z hor. Bylo krásně, nádherně, úžasně. Prostě supr dovča.
Sníh krásnej, ubytování taky supr. Co se týče jídla, tak to bylo takový rozpačitý. Ráno snídaně - jogurt a sypaný müsli + chleba se sýrem a vajíčkem, na sjezdovce proteinová tyčka, sojový suk, čaj.

Po lyžování celozrný chleba se sýrem, jednou taky fazole, sem tam nějakej kus toustu, tatranky, čokolády...no snažila jsem se o maximálně zdravou stravu bez mléčných výrobků - protože jsem byla pořád nachřapaná a prej zahleňujou. Jinak s tou nemocí, bylo mi blbě ještě v pátek cestou, ale pak už to šlo a lyžovala jsem celý dny.

Myslím, že jsem to jídelně +- zvládla

Holky, chci zpátky.
Zillertal

Nemocné loučení

25. března 2010 v 21:38 Jak jde život
Tak holky, nevim jestli jsem to tu zmiňovala, ale včera jsem byla trošku nastydlá, dneska se to změnilo v hodně nastydlá, spíš nemocná. V práci jsem celej den byla uplně malátná. Takže jsem po práci nakoupila Coldrex, vitamíny a mazala domů.
Plánovaný divadlo jsem zrušila, doma jsem si uvařila kotel polívky a zalehla do peřin. Zítra chci na 100% jet do těch Alp, takže se musim přes noc vyléčit.

Čaj se zázvorem, coldrex, čaj na kašel, vitamínek...to je teď můj jídelníček. Tak v úterý pa. Snad to tam nějak přežiju.

Den 4, týden 11.

25. března 2010 v 9:52 Hami mňam
New Jeans, new T-shirt


Tak včera jsem byla navštívit Chi chi, velmi erudovaně mi radila s výběrem brýlí, bohužel mám asi divnej xsicht a tak se tam žádný pro mě nenašly.

Za to jsem navštívila Kenvelo a konečně si koupila vytoužené "roztomilé triko s obrázkem", tak Vám sem dávám fotku v něm a nových džínách z mého tržnicového nákupu z minulého týdne. Omlouvám se za ten nepořádek.
No, dneska mě čeká divadlo a balení na hory a ráno v pět - tradá směr Alpy. Už mám nakoupeno spoustu proteinových tyčinek (na svačinky i pro přítele), celozrný chleba, konzervu tuňáka, plátkový sýr, jablíčka (do vločkový kaše poránu)...

Doufám, že se dneska nebude opakovat včerejší žravá nálada. Mimo jídelníček jsem měla ještě 3 lžičky burákovýho másla, proteinovou tyčku, oříškovou tyčku a kafe s mlíkem.

Den 3, týden 11.

24. března 2010 v 12:19 Hami mňam
Tak dneska píšu až teď, ráno jsem měla schůzku s důležitým klientem a musela jsem se na to připravit. Byla jsem i docela nervozní, ale dopadlo to dobře.

Včerejší koncert byl moc pěknej, ale byla jsem hodně unavená, tak jsem oželela Dvořákovu 9. symfonii a šla místo toho do hajan. Asi na mě něco leze, bolí mě v krku, mám rýmu a kašlíček - prostě smrtelný chlapský nemoci. Ještěže jsem holka

No, k svačině jsem měla tu proteinovku z Rossmanu a vůbec mi nechutnala, zůstanu u těch DMkovejch.
V pátek jedu na lyže. Jupíííí a vrátím se až v pondělí. Dělám si zásobu celozrnýho chleba, müsli tyček, proteinovek a taky nějakýho tvarohu.

Teda dneska mám pořád žravou... takže měním trochu jídelníček

Den 2, týden 11.

23. března 2010 v 9:26 Hami mňam
Krásné jarní ráno, kromě raního spinningu mě už dneska žádný sport nečeká, takže takový volnější den. Místo večerního posilování jdu na koncert Českého symfonického orchestru, abych měla taky trochu kulturní život. Ve čtvrtek mě čeká další divadlo.

Musím se přiznat, že jsem na sebe hrdá, nejen, že jsem včera bez reptání šla na trénink zad a tricepsů, ale dokonce jsem vydržela 30 minut na páse a uběhla něco přes 4,5km. Fyzička stoupá.

Taky jsem objevila v Rossmanovi další levnou proteinovo tyčinku, má dokonce ještě víc bílkovin, než naše oblíbená banánová z DM, příchuť vanilka, jen je obalená v mléčné čokoládě a já radši hořkou.

Den 1, týden 11.

22. března 2010 v 9:37 Hami mňam
Dneska už jsem zas v práci. Večer jdu cvičit - trénink záda a tricepsy. Jak jsem slíbila, nevynechávám.
Ráno jsem vstávala už v šest, v práci jsem byla hodně před osmou, ale s dobrou ranní náladou Ještě jsem miláčkovi udělala snídani, do batůžku dala svačinku a vyprovodila ho na tramvaj a teď už je asi někde ve škole. Byl to krásnej víkend.


Den 7, týden 10.

22. března 2010 v 9:22 Hami mňam
V neděli jsem vstala brzičko, už v sedm. Asi do jedenácti jsme se poflakovali po doma, procházela jsem blogy atd. Pak jsem šli na výborný oběd a na výlet na Vyšehrad. Romantika, co Vám mám povídat.

Večer následovalo kino a večeře. Nakonec jsme koupili nějaký dobrůtky v Tescu a šli domů, tam si dali kafíčko a sušenku (objevila jsem moc dobrý sušenky z celozrný mouky, vloček, třtinovýho cukru a sezamových semínek - mňamka)

No, prostě krásný víkend.

Den 6, týden 10.

21. března 2010 v 8:05 Hami mňam
Ahoj holky, tak jsem ten tříhodinovej cvičící den zvládla. Musím říct, že jsem se trochu bála cvičit 3 hodiny v kuse, ale bylo to supr. Měla s sebou 2 proteinový tyčky a jednu müsli tyčku a sportovní nápoj Cartinin a taky spoustu vody.

Podlehla jsem reklamě

19. března 2010 v 14:21 Jak jde život
Holky podlehla jsem reklamě na tyhle sušenky.
sf


Prostě jsem je dneska viděla v obchodě a bez toho abych si četla složení atd. což já obyčejně dělám, jsem si je koupila a snědla ke kafi. Až když byl obal prázdný zjistila jsem hodnoty, které opravdu se zdravým fitness jídelníčkem nemají co dělat.

Ale jinak jsou moc dobrý. Takový celozrný polomáčenky. Kdo chce hřešit, doporučuju. Kdo chce hubnout, tak ruce pryč :-)

A co vy, taky na Vás ty reklamní triky fungují?

Den 5. týden 10.

19. března 2010 v 10:36 Hami mňam
Hurá, sláva, jupííí. Konečně jsem si úspěšně koupila nové džíny. Nakonec jsem je nesehnala v žádném obchodě ale normálně na Holešovické tržnici. Měla jsem sebou jen 900,- a líbili se mi dvoje džíny. Pani Vietnamka za oboje nejdřív chtěla 1300,- s tím, že mi dává slevu, ale když jsem jí po chvíli smlouvání s kalkalčkou v ruce (její čeština byla opravdu nesrozumitelná) řekla, že mám jen těch 900 tak mi je za ty prachy dala oboje. To byl zas zážitek.

Ale jsem spokojená, nikde mi neodstávají, jsou i dost dlouhé, prostě supr. Večer snad udělám i foto, abyste z toho něco měly.

Taky mi přijde, že mi vyrostly stehna a nezhubnul za poslení dobu žádnej špíček, tak nevím jestli nemám míň jíst, no ještě si dám šanci.

Zítra jdu na ten sportovní den. Začíná to v jedenáct a končí ve tři. Zahrnuje hodiny step aerobiku, cvičení na záda a nakonec hodina Tae ba. Už mám koupený ten nápoj Carnitin (jak doporučovala Viky) a dvě proteinový tyčinky. Myslím, že budou potřeba.
Dneska žádný cvičení neplánuju, abych byla na zítra fit.


Den 4, týden 10.

18. března 2010 v 10:12 Hami mňam
sa
Konečně jaro :-) Ráno jsem vstala do svitu sluníčka, cestou do práce koupila kolegyním sladké pečivo (něco na zub) a tulipány. Mám prostě dobrou náladu. Noha mě furt bolí, ale dneska už cvičit jdu, snad se nějak nezraním

Chci vám moc poděkovat za pozitivní komentáře k fotkám. Teď když jsem vám je ukázala musím o to víc makat, aby v dubnu byla vidět další změna.

Včerejší večerní posezení bylo vklidu, sice jsem teda naprosto vybočila z dietního režimu, ale jen ať je to tělo vyšokovaný :-D
Tahle slečna mi přijde strašně krásná. Takový tělíčko by se mi líbilo

Vidíte rozdíl?

17. března 2010 v 10:27 Foto
tak nějaký porovnání

Den 3, týden 10.

17. března 2010 v 10:17 Hami mňam
Dneska mám volný den, tedy bez cvičení. Mám nějakou nataženou zadní stranu stehen. A to jsem to včera poctivě zahřála a protáhla na spinningu a večer ještě neplánovaně na činkách (měly být prsa a bicepsy, ale nějak to vyměnily)

Večer jdu posedět s kamarádama - neviděla jsem je víc než rok, tak se docela těšim. Opravdu to zkusim bez alkoholu. :-)

O víkendu asi pujdu na tříhodinový cvičení - takovej seminář. Snad budou mít ještě místo, docela se tam těšim. Pokud to klapne napíšu víc.

Den 2, týden 10.

16. března 2010 v 8:53 Hami mňam
Skoro bych řekla, že konečně začíná jaro, ale nebudu se unahlovat. Ovšem, bylo by to krásné. Včera jsem musela uznat, že cvičit patrie, které Vás nejvíc nebaví a jsou nejvíc zanedbané, je tak těžké, protože tam ty svaly prostě nejsou. Cvičila jsem záda a tricepsy a vůbec nemohla ty činky zvednout, špatně jsem u toho stála a furt si něčím ulevovala. Hrůza, hrůza. Takže, dávám si závazek, že už žádný trénink zad a tricepsů nevynechám. Dneska se cejtim jak stará bába, bolí mě v kříži (svaly okolo bederní páteře) a mám natažený zadní stehno.

I tak jsem šla na spinning a to se mi ráno fakt nechtělo vstávat, no asi jsem nebyla sama, protože moje oblíbená cvičitelka zaspala a byla místo ní náhradnice, kterou teda moc nemusim, ale stejně jsem si pěkně zajezdila.

A teď to hlavní, vyrost mi zadek - koukněte na tu tabulku. Nemám z toho ale depky, naopak, zjistila jsem, že se posunul výš a hodně se zpevnil, ale za dalších 14 dní by se zas mohl zmenšit. Beru to tak, že teď mi prostě naroslo víc svalu, než ubylo tuku.

Den 1, týden 10.

15. března 2010 v 10:04 Hami mňam
Začínám zas pořádně

Tak dneska jsem se rozhodla, začnu zas pořádně a dodržovat jídelníčky. Mám takový podezření, že se mi opravdu zrychlil metabolismus a stále stejné porce mě nutí švindlovat mimo. Takže přidávám si jídlo (hlavně bílkoviny)

Přítel mě hodně chválí, že mí krásně rostou svaly, ale holky, já se vyfotila po měsíci a nevidím žádnou změnu, tak takhle by to teda nešlo. Musím zabrat, protože ta naše soutěž Do formy už se blíží konci. Ještěže ta moje tabulka je na 31 týdnů. Takže jsem tak nějak ve třetině.

Den 7, týden 9.

15. března 2010 v 9:46 Hami mňam
Takže lyžovačka se nekola, od rána sněžilo a bylo děsně hnusně. Takže neděli jsme pro změnu prolenošili.
Poslední týden se mi moc nevyvedl, hodně jsem mlsala mimo plány a tak nečekejte žádný úspěchy. Ani já je nečekám.

Den 6, týden 9.

13. března 2010 v 20:37 Hami mňam
To byla včera zas akce!!!
Jídlo jsem za včerejšek docela zvládla, ale ta dámská jízda. Pily a tančili jsme až do čtyř do rána. Proběhlo mnoho tequil, cuba libre a litry bílého vína. Taky nějaký bodyshot (na bar jsem položili nikoliv svá těla, ale svůdné tělo barmanovo) a brzská raní návštěva pekárny. Prodali nám čerstvé housky a sladký pečivo, aby se na nás maminky tak nezlobily, že jsem domů přišly jak děla.

Ráno bylo docela krušné, v deset jsem se probudila a byla ještě opilá, tak jsem to pro jistotu šla dospat až do dvanácti. Výlet na miláčkovi závody se nekonal a jedu za ním až zítra, protože dneska jde pařit pro změnu on.

Radši ani nechci znát to množství kalorií, který jsem spořádala tím pitím a dnešním ne uplně dietním jídelníčkem. Och, už aby byl zas pacovní týden - cvičení a dietka.

Den 5, týden 9.

12. března 2010 v 10:17 Hami mňam
Koonečně pátek. Už se nemůžu dočkat až za sebou zasunu židli a poběžím domů. Včera jsem byla shánět džíny a opět neúspěšně, jedny byly moc krátký, jiný mi odstávaly v pase, další zas byly drahý a v některejch obchodech na mě ani neměli velikost - a to si fakt nepřipadám jako nějaká špekounka. Nemám ráda nakupování v Čechách

Opět se tu ozývají hlasy, že málo jím. Zkusím to teda jednou spočítat a pak kdyžtak přidat. S obědama je to takový těžký, chodíme do restaurace a tak si vybírám nejmenší zlo, nechci působit jako ufoun, kterej si nosí krabičky (ani se mi nechce vařit) a nechci trhat partu.

Včera se mi ten jídelníček odpoledne docela změnil - ten oběd byl brutálně velkej.

Cestou z oběda jsem si koupila další mňamku - směs semínek
složení: směs semínek 70% (sezam, len, slunečnice, tykev) glukózový sirup, třtinovýcukr, med.
hodnoty: 2093KJ, 14,6 B 39,3 S 35 T

Den 4, týden 9.

11. března 2010 v 10:12 Hami mňam
Tak dnešní den to vidím na cvičení a nějaký mňamkový papání. Včera jsem cvičit nebyla a ještě na to pečivo jsem si dala večer vínko a sýr, ale myslím, že moje tělíčko z toho nebude mít nějaký negativní reakce. Bříško si to teda moc pochvalovalo :-)

Letos je divnej rok, od začátku ledna se mi rozešly už tři kamarádky s dlouhodobejma přítelama, i když ve všech těch vztazích to tak nějak skřípalo už delší dobu. V pátek jdu teda zapít další rozchod, ale nehodlám to nějak přehánět.