DatumPlánSkutečDatumPlánSkutečDatumPlánSkutečDatumPlánSkuteč
1.4.117117 cm20.5.113cm15.7.
109
cm9.9.105cm
15.4.116114 cm3.6.112cm29.7.
108
cm23.9.104cm
29.4.
115115 cm17.6.111cm12.8.
107
cm7.10.
103
cm
6.5.
114113 cm1.7.110cm26.8.
106
cm21.10.102cm

Únor 2010

Den 7, týden 7.

28. února 2010 v 23:38 Hami mňam
Dnešek bych opravdu nemohla nazvat jinak než nedělí, nic jsem totiž nedělala, kromě ležení v posteli a nacpávání si bříška.
Za tenhle jídelníček by mě teda nikdo nepochválil, možná tak nějaká výrkmna :-D Zásadní chybou bylo, že jsem si s sebou domů vzala jídlo jen na sobotu, s tím, že pojedem na nákup a jídlo na neděli s koupím tam.
Díky zapojování myčky (kterou jsem mimochodem darovala mamince k Vánocům - oo já hodná dcera) jsme neměli čas nakupovat a já dneska neměla na výběr žádný pořádný jídlo.

Doufám, že to moje tělo přijme jako nenadálou událost a nic z toho si neuloží.
Teď už jsem zas v Praze, mám nakoupeno své oblíbené jídlo a je mi dobře. Už jsem snad i zdravá po tom dnešním ležení v postýlce a pití čajů s medíkem.


Den 6, týden 7.

27. února 2010 v 15:41 Hami mňam
Dneska jsme doma instalovali myčku nádobí, hurá...konec stání u dřezu, konec špatně umytýmu nádobí. Jupí.
Jinak mám nějaký letargický období. Dneska mě nic nebaví. Asi si dám film a spánek.

Den 5, týden 7.

26. února 2010 v 9:35 Hami mňam
Zase pátek, to je radosti. Kašel mě pořád neopouští, takže si dám asi víkend v posteli. Včera jsem ten běžící pás přeci jen riskla a fakt jsem si pěkně zaběhala. Už to není takový nucený pohyb, ale radost z běhu, moje tělo se, myslim, takhle zhublý cítí líp a rádo se hejbe. :-)

Včera jsem zkoušela ty výstupy na lavičku, docela náročná sranda.

Den 4, týden 7.

25. února 2010 v 10:08 Hami mňam
Krásný jarní den přeji. Včera jsem cvičit samozřejmě šla, Tae bo bylo jako vždy uplně úžasné, ani jsem nebyla unavená, takže myslím, že se mě ta nemoc zas pustí.

Taky jsem byla v obchodě a zkoušela si nějaký džíny, v zrcadle (měli tam takový ty dvě, jak se vidíte i zezadu) jsem zjistila, že můj zadek je šíííleně povolenej. Mám tam spoustu volný kůže a tuku, který mi jen tak visí dolů, fůůůůj. Nevim jestli je to částečně tím, jak jsem teď zhubla, že se ta kůže ještě nestačila smrsknout, nebo prostě tím, že mám povolenej zadek. Jak to mám sakra dostat pryč? Bléé, nejradši bych si to nechala uříznout. No, dobře, dám si čas do toho srpna a jestli nebudu mít do tý doby krásnej zadeček, tak to snad začnu řešit kosmetickou chirurgií (doufám, že se mi ale sám udělá pěknej - teda ne sám, cvičením).

Začala jsem trochu víc jíst, aby mělo tělo sílu cvičit a poprat se s tou nemocí a myslim, že je to v pohodě. Dneska jdu zas na EU Weights - prsa a bicepsy. To zas bude maso. Běhací pás prozatím vynechám a začnu až budu uplně fit.

Den 3, týden 7.

24. února 2010 v 11:21 Hami mňam
Dneska píšu pěkně pozdě. Měli jsme v práci poradu, tak jsem tam musela sedět, poslouchat a zapisovat (nejen za uši). Včera jsem nakonec podruhé cvičit nebyla, naskytla se mi možnost jít na koncert vážné hudby do Obecního domu a zadarmo. Tak jsem šla. Obyčejně klasiku moc nemusím, ale byl to opravdu příjemný večer. Hrál nám český národní symfonický orchestr.

Jídlo bylo včera takové rozpačité, sklenka vína na koncertě, pak návštěva Mc Donallda. To byl zas zážitek, dala jsem si happy meal (kuřecí kousky, zahradní salát a colu light), když jsem do jedný z těch kuřecích nugetek kousla, zjistila jsem, že jsou fakt hnusný (nejen, že kuře neviděly ani z rychlíku, ale navíc byly přesmažený a děsně mastný) takže jsem ji odhodila a nechala je kamarádce, která je moc ráda dojedla. Takže nakonec jsem měla ten zahradní salát. Ale mám hračku, jupí jupí :-D

Taky jsem byla na kávě se sestřičkou, ráda jsem ji zase viděla. Vyprávěla mi zážitky z lyžování...Závidím jí, ale snad se taky brzo dočkám a někam pojedu.

Asi na mě něco leze, mám takovej malej kašel, bolí mě v krku a teče mi z nosu, takže zas piju čaj se zázvorem a doufám, že budu mít dost síly na dnešní cvičení.


Den 2, týden 7.

23. února 2010 v 9:15 Hami mňam
Krásné, konečně jarní ráno. Cítíte jak je jaro ve vzduchu? A jakou má sluníčko sílu? Krása.

Já jsem zas dneska pozitivně nabitá, jakpak by ne, po ranním spinningu. Musím se pochválit, krásně mi roste fyzička a nemám s raním šlapáním problém. I když po včerejším posilování nohou jsem pěkně řvala :-) ale ta bolest docela rychle polevila a objevila se až zas nakonci, kdy mi ještě k tomu ztuhly nohy a nechtěly šlapat tak rychle jak jsem chtěla.

Ale dojela jsem zdatně do cíle.

Teď už sedím v práci. Mám v sobě druhou snídani a jdu si dát kafe. (s medem)


Den 1, týden 7.

22. února 2010 v 6:49 Hami mňam
Zdavé jídlo má jednu velkou výhodu. Mám pořád spousty energie, takže mi ani nevadilo, když mi dneska budík zvonil ve 4:40. Teď už jsem vzhůru dvě hodiny a mířím do matičky Prahy.
Snídani chystám až v práci, protože můj žaludek v noci jíst odmítá. Teď z okna autobusu koukám na východ slunce. Je to moc krásný. Všude bílo, růžový červánky zlatá záře, sálá z toho taková naděje.

Včerejšek nakonec nebyl tak špatný. Dala jsem si vaničku, pleťovou masku a koukla na film. Takovej maximální relax.

Tak jsem konečně zaplnila rubriku cvičení.

21. února 2010 v 20:48 Cvičení
Na žádost Fíny. Račte nahlédnout, čím si mučím tělo :-)

Mimo uvedených a dlouze rozvedených, holduji ještě všeobecně známému spinningu, nejlevnějšímu sportu - běhání, lyžím, bruslím s kolečky i bez, horolezení i horochození.

A moje největší láska je kolo

Svalíky

21. února 2010 v 10:44 Foto
Ještě přidávám opravdu nekvalitní fotku - jak to vypadá když mám zatnuté svaly. Tak za měsíc snad udělám i nějakou kvalitní.

Den 7, týden 6.

21. února 2010 v 10:32 Hami mňam
To je teda k naštvání. Včera jsem volala kamarádce, v kolik se sejdem na ty běžky a ona mi úplně klidným hlasem sdělila, že to zrušila. A já kvůli tomu jela o den dřív od milého.

Ani se mi neobtěžovala zavolat.Takže dneska trčím doma i když je venku krásně. to je fakt na pytel.

Včera jsme nakonec na výletě byli, dokonce svítilo sluníčko. Jeli jsme se podívat na koníčky (nejezdili jsme, jen jsme jim přivezli cukřík a vyhřebelcovali je) a pak jsme jeli na místní kopec s rozhlednou a na závěr si dali čaj a polívku. Pak už jsem musela domů, kvůli těm běžkám, který se nakonec nekonají.

Příště se nebudu na nic těšit, to bude lepší. Ach jak já jsem pořád naštvaná. Možná vezmu pejska a půjdu s ním aspoň někam na výlet, když je tak pěkně.


Den 6, týden 6

20. února 2010 v 9:38 Hami mňam
Tak jsem u přítele. Včera tancování neproběhlo, protože byl miláček línej. No, nevadí. Pujdem jindy. Dneska máme v plánu snad nějakej výlet (zase) popřípadě nějakou jinou akci.

Krásně mě bolí ruce ze čtvrtečního cvičení (mám fakt chabý tricáky).

Den 5, týden 6.

19. února 2010 v 9:20 Hami mňam
Tak konečně pátek. Už se nemůžu dočkat víkendu. Asi pujdem tancovat, nebo aspoň někam do bazénu. A hlavně zas uvidím miláčka.
Včera jsem byla v práci pěkně dlouho, ale zas jsem udělala všechny resty, který mě strašily ve spaní :-) Cvičení bylo skvělý jako vždy. Dokonce jsem si i docela zaběhala. Jen jsem byla taková nějaká unavená, tak jsem si koupila proteinovou tyčinku a ta mě pěkně postavila na nohy.

Kamarádka mě včera "zradila" tak jsem cvičila sama.

Taky jste si ráno málem nabili ústa? Já jsem teda sotva dobruslila do práce.

V neděli mám domluvený běžkování s kamarádkou, tak to snad vyjde. Nestála jsem na běžkách snad 12 let.

Den 4, týden 6.

18. února 2010 v 8:47 Hami mňam
Tak teda nevim, kterej sval na těle mě nebolí a to je teprv ráno. Ale musim říct, že jsem za to ráda, co bolí to sílí a já chci být silná holka.

Včera na tae bu to bylo zas supr. Jen tam bylo hodně lidí, takže žádnej vzduch a občas jsem skoro omdlívala, tak jsem si musela dávat přestávky.

Den 3, týden 6.

17. února 2010 v 7:40 Hami mňam
Tak do dvou cvičeních (ranním spinningu a večerních činkách) se mi moc nechtělo vstávat. Ale bylo to fakt supr. Po tom spinningu jsem byla celý den pěkně nabitá (ale taky hladová) a večer jsem si pořádně zaposilovala. Taky jsem byla na nákupu, hledala jsem nějaký kalhoty na běžky, ale oni snad všichni jen jezdí na prkně,protože jediný kalhoty ve všech obchodech, jsou na snowboard. Tak aspoň mám nový zásoby jídla.

Večer jsem dorazila domů, byl tam zas chodbový dýchánek (v bytě je nás 10, tak se občas slezem na chodbě na gauči a společně pijem kafe a povídáme jak se kdo má), spolybydlící přinesla takovou tu ledovou čokoládu v igelitovým kornoutku - tak jsem si teda půl kostičky dala, byla krásně vychlazená a ke kafíčku, jedna radost.

Dneska jdu na box, ať mám různorodý pohyb.

Den 2, týden 6.

16. února 2010 v 9:27 Hami mňam
Krásné dobré ráno, to je dneska krásný úterý, že?

No včera jsem cvičit nešla. Nakonec mi bylo blbý, odcházet hned po půl hodině. Takže jsme s holkama pokecaly. Jídlo bylo OK, viz doplněný jídelák ze včera.
Dneska ráno jsem si to lenošení vynahradila a zašla od sedmi na spinning. Mám z toho supr náladu a hodně energie. Mám taky radost, že se mi zlepšila fyzička, jela jsem jak ďábel.

Večer se chystám na činky. Jupí.

Přeji krásný den.Den 1, týden 6.

15. února 2010 v 11:27 Hami mňam
Tak zas po víkendu v práci, málem jsem ráno zaspala, ale stihla jsem to všechno v pohodě. Jen jsem si udělala kafe, volá mi kolegyně, že jedem na domluvenou schůzku ke klientovi - samozřejmě jsem na ni zapomněla, ale naštěstí jsem si ráno místo riflí vzala šatičky, takže jsem neudělala trapas žádným neslušným oblečením.
Jinak mě snad žádný pohromy dneska nečekají.

Večer máme sraz s lidma z vysoký, moc se mi tam nechce, protože bych šla radši cvičit, takže si s sebou beru věci a kdyžtak jim na hodinku uteču, je to kousek od toho fitka, kam chodim.

A další měření? 107 cm - to je pěkný, mám celý měsíc na to, abych měla o cenťák míň

Den 7, týden 5.

14. února 2010 v 10:02 Hami mňam
Krásnou neděli přeji. Tak jak Vás chytá olimpijská mánie? Já na to popravdě nemám moc čas. Akorát teď koukám na skoky.

Včera byl výlet supr, nejdřív to vypadalo, že pujdem jen na procházku před obědem a pak na výlet autem, ale z procházky jsme šli na vyhlídku, celkem asi 8 km. Bylo to moc příjemný. Vrátili jsme se krásně unavení a pěkně zmrzlí :-) ale čajíček a teplej oběd nás zas rychle vrátil do pohody :-) Pak už jsme jen koukali na telku užívali si doma. K Valentýnu jsem dostala tři krásné rudé růže

Navečer jsme zašli na návštěvu k miláčkovu bráchovi a jeho těhotné přítelkyni. Pěknej večer.
Dneska ráno jsme se museli rozloučit, protože miláček jel na kolo ( do haly) a já se jela podívat taky na maminku a na tatínka. Takže se uvidíme až zas za týden. Opět jsem dostala spoustu lichotek o tom, jak jsem číl dál krásnější a mám pěkný svalíky...to je holky fakt dobrá motivace.