DatumPlánSkutečDatumPlánSkutečDatumPlánSkutečDatumPlánSkuteč
1.4.117117 cm20.5.113cm15.7.
109
cm9.9.105cm
15.4.116114 cm3.6.112cm29.7.
108
cm23.9.104cm
29.4.
115115 cm17.6.111cm12.8.
107
cm7.10.
103
cm
6.5.
114113 cm1.7.110cm26.8.
106
cm21.10.102cm

Leden 2010

Den 7, týden 3.

31. ledna 2010 v 23:08
Ráno v neděli jsem se probudila jak kdybych vůbec nespala, uplně unavená. Ucpanej nos, bolest v krku. Prostě hnus.

Hned jsem do sebe nalila čaj s coldrexem a medem pak jela navštívit maminku, ta mi nabalila vitamínky a nakrmila mě dobrým oběděm. Pak jsem zas jela do Prahy a celý odpoledne jsem se snažila zateplit si okna v pokoji, tu nemoc mám totiž z tý zimy, co tady máme, tak a teď jdu spát.
Jídlo jsem se tak nějak snažila držet, ale jak já jsem nemocná mám pocit, že mě to jídlo postaví na nohy.

Uvařila jsem si vývar a taky čaj se zázvorem, tak mě to snad pustí.

Co se týče focení, vypadá to furt bledě o víkendu jsem neměla vůbec čas. Ale pořád se na to chystám.

Den 6., týden 3

31. ledna 2010 v 22:59
Tak v pátek jsme byli v tom kině na Sherlocku holmesovi, byla to fakt sranda. Jinak mám nějakou rýmu, tak nevim jak to bude se cvičením. V sobotu jsem si dala pár pánskejch kliků - dám jich asi 12, což jsem ani nečekala. Taky nějaký cviky na břicho. Bylo to supr, protože jsem to měla dostat a byla jsem celá taková nafouklá a po tom cvičení se mi udělalo líp.

Přes den jsme byli nakupovat a taky koukat na takový akci, kde vystupoval můj milý. Pak mě vzal na večeři na sushi. To já fakt miluju a je to i vcelku dietní záležitost.


Večer jsme završili na plese, tam už na mě ta nemoc fakt dolehla a i když jsem protancovala střevíce :-D tak jsem pak seděla u stolu uplně zmrzlá a unavená. Snad to brzo přejde. Taky jsme si na tom plese vytancovali cenu, takovým tím tancem s míčkem mezi čelama, ze 14ti párů jsme byli druhý. Jsem na sebe hrdá. Jinak mě miláček zase pochválil, že jsem zas přes týden zkrásněla a prej mám pevnější zadek, že by tam konečně byly nějaký svaly?

Den 5, Týden 3.

28. ledna 2010 v 23:07
Tak jsem dneska dohnala ten včerejší sportovní deficit byla jsem 30 minut na páse a ještě posilovat. Jen jsem měla dneska furt hlad, tak jsem se dojedla k svačině ještě celozrným chlebem.

Zítra konečně jedu domů. Půjdem asi zas do kina a sobotu na ples. Už se moc těšim. Snad se dostanu třeba i na lyže, nebo aspoň ven na koulovačku :-)

Den 4, týden 3.

27. ledna 2010 v 23:35 Hami mňam
Takže co budu papat zítra?

Den 3, týden 3.

27. ledna 2010 v 23:05 Hami mňam
Dneska jsem byla celý den na služební cestě na Moravě, vstávala jsem už někde 3:40 a v pět už seděla v Pendolinu. Tím pádem mám uplně nabouranej režim. Když jsem zas přijela do Prahy, šla jsem to dospat a na cvičení se nedostalo. Původně jsem teda chtěla jít na Tae bo, ale v tý postýlce bylo tááák pěkně.

Zítra jdu zas normálně do práce, takže si za ten dnešek dám 40 minut běhu na pásu :-)
Jídlo bylo dneska taky divný. U klienta jsem seděla 4 hodiny u kafe a místo oběda jsem ukořistila jen bagetu.

Den 2., týden 3.

25. ledna 2010 v 22:56 Hami mňam
Tak jsem si dneska zašla na pedikúru - jako odměnu za to, že pěkně jim a neflákám ani cvičení, no a hlavně taky proto, že v pátek jdu na ples a mám páskový botičky, tak abych neměla v botičkách kopýtka, ale nožky, že.

Pedikúra byla fajn, posadili mě nejdřív do masážního křesla - to se mi asi líbilo nejvíc a taky ten pocit, že si jen tak sedíte a někdo další o vás pečuje. To já ráda

Pak jsem šla pečovat sama o sebe a šla cvičit - dneska prsa a bicepsy, tak doufám, že zítra narovnám ruce v klidu. Minule jsem je měla ve skrčený poloze od pondělí až do čtvrtka večer.

Do formy

25. ledna 2010 v 22:52 31 Týdnů
Takže jako všechny, jsem se taky přihlásila do soutěže, beru to jako spíš srandu, ale je dobrý, že nás to nějak stmelí. Takže jak jsem psala do komentů, chci dát 20 kliků pánskejch a přitáhnout se na hrazdě.

Dneska jsem se opět nezvládla vyfotit, ale zítra už to fakt slibuju.

Den 1., týden 3.

24. ledna 2010 v 23:39
Zase do práce. Musim se pochlubit, o víkendu mě přítel děsně chválil, jak jsem zhubla a mám krásnější bříško :-) Ještě aby to taky bylo vidět na tom zadku

Den 7, týden 2.

24. ledna 2010 v 12:00 Hami mňam
Tak bruslící den. Měla jsem konečně nabroušené brusle. Bylo to strašně fajn, ale na druhou stranu děsně divný, jak už neuklouzávaly do stran :-D, takže jsem dobrejch 20 minut jezdila jak když se to teprve učim. Nakonec jsem se ale docela oklepala a jezdila jsem i zbytek té hodinky a čtvrt. Můžu tedy prohlásit, že alespoň nějaký sport jsem dělala :-)

Zase jsem se zapomněla vyfotit, takže to budu muset spáchat mobilem. Holt jsem byla doma jen dneska na půl dne a nedalo se to všechno stihnout. Teď zas sedím v autobuse a surfuju, je dobrý, že tu maj připojení, člověk se aspoň cestou nenudí.


Den 6, týden 2.

24. ledna 2010 v 11:48 Hami mňam
Ahoj holky, děkuju Vám všem za vaše komentáře, moc jste mě potěšily. Rozhodla jsem se teda jíst trošku víc. Jídlo o víkendu je takový divný, prostě doma se musí jíst co se uvaří. Večer jsme navíc byli v hospodě, takže jsem zhltla nějakou kofolu a džus.

Taky mi konečně přišla nabíječka na MP3 přehrávač, takže můžu zase začít běhat na páse. Přemýšlím taky, že si koupím nějaký hodinky s tepoměrem. Včera jsme měli docela flákací den, jen jsme asi hodinku sáňkovali :-) plavání se nekonalo. Dneska jdu zase bruslit a moc se těšim.


Páteční zamyšlení

22. ledna 2010 v 19:21 31 Týdnů
Tak sedím v buse cestou domů a jak jsem tak procházela blogy, musela jsem se zamyslet, pořád všichni zkoumají tepovku, pohyb aby se moc nezadýchali a já zatim chodím na sado maso cvičení, při kterým nemůžu ani popadnout dech. Zhubnu takhle? No vycházím pořád z toho, že 90% úspěchu je v jídle, takže bych teoreticky zhubnout měla. Jen mě tak napadá, jestli nejím málo. Hlad nemám a energie mám taky dost, ale ten bazální metabolismus mám přeci jen o dost vyšší, než co jím. Tak furt nevim. Možná bych tomu měla dát šanci a když to nepujde tak to změnit. Co myslíte?

Den 5, týden 2.

22. ledna 2010 v 7:21 Hami mňam
Dobré ráno všem, koukala jsem, že teďk je nějaké období krizí, taky jsem včera jednu měla, takže se omlouvám, že jsem nikomu nepsala povzbudivé komentíky. Neměla jsem na ně vůbec pomyšlení. Už ráno jsem se probudila celá unavená a hladová, celý den jsem pak měla břicho jak na vodě a děsně špatnou náladu.
Nálada se mi zlepšila po dvou bebe sušenkách - asi jsem měla málo sacharidů, nebo co. A svoji nechuť cvičit kvůli namoženému tělu jsem vyřešila šalamounsky. Nešla jsem na brutání zvedání činek, ale na starý dobrý aerobik. Nechtělo se mi totiž čekat ve městě do osmi, když v práci končím po pátý. Zaskočila jsem ještě mrknout na slevy, abych si ukrátila čas, ale nic úžasného mě nezaujalo. Aspoň jsem si v DM nakoupila multivitamin a nějakou kosmetiku.


A k tomu aerobiku, to bylo fakt supr, já jsem na aerobiku jako takovém nebyla snad rok, uplně jsem si to užila a zase se dostavili endorfiny. Takže nakonec supr večer. Dneska si balím batůžek a razím k příteli a pak dom. Jdeme dneska do kina,ale nějak jsme se ještě neshodli na co, Avatara jsme viděli už dávno a myslím, že ho stejně nic nepřekoná :-)
Zítra snad pujdu sáňkovat nebo plavat, ale dneska to na sport nevidim (kromě toho párovýho ;-))

Den 4, týden 2.

20. ledna 2010 v 22:56 Hami mňam
Tak po Tae Bu jsem pěkně namožená. To bude zas ráno :-) Ani nevim co psát, dneska jsem měla nějakou divnou náladu, asi se tělo ozývá a nechce už jíst zdravě, ale já se nenechám a vydržim

Den 3, týden 2.

20. ledna 2010 v 8:08 Hami mňam
Ahoj holky, tak jsem včera oběhla blogy a koukala jsem, že spousta z vás šla s Viky do tý soutěže a zveřejnila fotky. Pořád přemýšlím, jestli to mám taky udělat. Každopádně se o víkendu vyfotím a uvidím jak s nimi naložím. Možná si je jen nechám a ukážu oboje až za 3 měsíce.

Včera jsem byla na svém oblíbeném cvičení s činkama (4kilovýma a 8kg nakládačkou), je to takový posilování v tempu. Teď po probuzení už vím, že to zas bylo k něčemu, bolí mě pr..l :-) , záda, trochu nohy a zbytek čekám, že se ozve během dne. Dneska to rozhýbu na Tae Bu


Den 2., týden 2

19. ledna 2010 v 10:00
Tak včera byl spinning pěkná nuda. Byly jsme na jiný cvičitelce a málem jsem tam usnula - bylo to jak výlet na kole, žádná dřina, žádnej adrenalin - jen takový - hele ten výhled, áá kopeček - jůů támhle běží srnka.

Takže jsme odešli ještě před koncem a dali si aspoň trochu do těla v posilovně. Dneska jdu zvedat činky, už se moc těšim.

Kalkulačka tělesného tuku

18. ledna 2010 v 16:11 Míry a váha
Tak jsem se zamyslela nad tím obrovským číslem v procentech tuku na těle a světe div se i kalkulačka tuku mi přisuzuje onu obludnou hodnotu.

Jsem holt špekounka - aspoň mám další motivaci :-D

Víc pod perexem

Den 1., týden 2.

18. ledna 2010 v 9:54 Hami mňam
Tak a máme tu druhý týden. Už od včerejšího večera mě nějak bolí bříško, mám ho nafouklý jak pumlíč. Tak piju mátový čaj a doufám, že splaskne.

Taky jsem se na bruslení pěkně natáhla (prej ukaž holubičku) a mám na koleni modřinu jak prase a nemůžu s ním moc hejbat. Snad to dneska na spinningu rozcvičim.

Orientační vážení po 1. týdnu

17. ledna 2010 v 12:15 31 Týdnů
Tak jsem se zvážila dneska poránu a výsledky níže

Den 6, týden 1.

17. ledna 2010 v 12:09 Hami mňam
Tak a dneska jdeme pro změnu bruslit. Už se těšim. Líbí se mi užívat si zimních radovánek. Ještě se tak přinutit vytáhnout ty běžky, abych opravdu sportovala

Den 5, týden 1.

16. ledna 2010 v 17:41 Hami mňam
Ráno jsme byli lyžovat, bylo to fakt supr, skoro žádný lidi, bezva snížek,