DatumPlánSkutečDatumPlánSkutečDatumPlánSkutečDatumPlánSkuteč
1.4.117117 cm20.5.113cm15.7.
109
cm9.9.105cm
15.4.116114 cm3.6.112cm29.7.
108
cm23.9.104cm
29.4.
115115 cm17.6.111cm12.8.
107
cm7.10.
103
cm
6.5.
114113 cm1.7.110cm26.8.
106
cm21.10.102cm

Víkend - I tu nejupovídanější ženu naučí láska mlčet

15. března 2009 v 23:08 |  Jak jde život
Ahoj holky,
tak se hlásím zas po víkendu. Zatím radši nebudu psát jídelníčky, protože je to katastrofa. Od zítra se ale polepším a hodím to sem. Jak jste se měly?
Já jsem byla v pátek v práci. ZASE. A měla jsem sezení s šéfovou - takovej kobereček v podstatě, vždycky si mě takhle pozve a říká co dělám špatně, v čem bych se měla zlepšit a tak. Taky odemne chce, abych se ohodnotili a pochválila, co jsem zvládla a co mi jde. Takže se vždycky snažim vychválit co nejvíc, no nikdo jinej to za mě neudělá, tak ať má šéfka pocit, že mě nepřijala jen tak pro legraci.
A víte co jsem se dozvěděla? Prý bych se měla začít chovat jako dospělá, prý jsem pořád moc dítě a nejsem dost seriozní. To mě teda namíchla. Jak se mám asi chovat v mým věku? Jako matka od tří děcek? Já jsem ráda, že jsem mladá. No, ale šéfka je šéfka. Takže se budu muset snažit a v práci se mírnit a zachovávat kamenou tvář a budu serioznost sama. Ona má asi z její pozice pravdu, přeci jen, jsem bankéřka a musím působit tak, aby se klient nebáli svěřit mi své peníze. Na druhou stranu, jsem ze školy teprve 4 měsíce a žádný učený z nebe nespad.
Toliko k práci. Po práci mě čekal krásný víkend, nejdříve pátek s kamarády v Praze. Bylo to moc fajn, zašli jsme na večeři (kuřecí maso s nivou) a pak do kina na Líbáš jako Bůh. Docela jsem se bavila. Nevím jestli to bylo těma panákama před kinem, ale fakt se mi to líbilo a to český fillmy většinou moc nemusim. Byl tam se mnou taky miláček a líbal fakt jako bůh :-D
V sobotu jsme jeli k mazlíkovi domů a tam se flákali, byli na procházce a večer šli do hospy na pivko.Ráno mě jeho maminka překvapila tím, že mi koupila nízkotučný jogurt a müsli, v sobotu jsme se bavili o tom, že to ráda snídám a v neděli ráno to bylo na stole. Supr ženská. No, a dneska jsem doma. Sice jsem měla v plánu jít na kolo a učit se, ale nějak mi to pokazilo počasí a nechuť do učení.
Budu to holt muset dohnat přes týden. V pátek mě zas čeká škola nerada bych tam byla za debila :-). Odpoledne jsem si udělala radost, vykoupala se při svíčkách ve vaně plné pěny, dopřála si samomasáž všude kam jsem dosáhla a na vlásky dala ozdravnou masku. Když mám být ta dospělá dáma, tak ať to trochu vypadá :-) Taky jsem si navařila jídlo na celý týden a ukuchtila salátky a svačinky, když večer přijdu z práce a cvičení nechce se mi nic jinýho než objímat polštář. Tak ať mám co jíst a neskončím na kebabu jako v pátek

Zítra plánuju fitko a možná pujdu místo pauzy na oběd běhat na pás. Oběd pak slupnu jen tak rychle. Tak krásnou noc
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Enliven Enliven | 25. března 2009 v 20:05 | Reagovat

Aha:) musím nejdřív všechno přečíst a pak se Tě na něco budu ptát:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama